Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Acil yardım

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    309 Views

@osmsüpermenajer said in Acil yardım:

@percival-darksword Merhaba Ligi Açarken Ayarlar Bölümünde Ligi Kapalı olarak Ayarlamanız Gerekiyordu Malesef Yapacak Birşey Yok.

👍

• Coins sorunu!!!

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    388 Views

@osmsüpermenajer said in Coins sorunu!!!:

@hıdır-laço Merhaba
    İş Kulübünde yer alan teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Teklifin durumunu kontrol etmek için teklif duvarının içerisinde alt tarafta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.

Eğer teklifin tamamlanmasının üzerinden çok zaman geçmiş ise teklifi yapan firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. (bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilmektedir)

👍

• lig başlamadan bir takım almak istiyorum

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    289 Views

@hünk4r Merhaba

Bunun için kendiniz lig oluşturabilirsiniz.

• Oyuncu maç puanları

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    440 Views

@gegenpresser said in Oyuncu maç puanları:

@saitsait60 ekran görüntüsündeki puanlar oyuncuların bir maçtan aldıkları puanlar değil. Oynadıkları tüm maçlarda almış oldukları puanların ortalaması.

👍

• Uygulamadan Çıkış ve Yeni Hesap Problemi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    398 Views

@osmsüpermenajer said in Uygulamadan Çıkış ve Yeni Hesap Problemi:

@koray-baran_2 Merhaba Kullanıcı Adınızla Beraber tr.support@onlinesoccermanager.com Adresine Email Atınız.

👍

• Ulaş_Günbey

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    374 Views

@revengeiscoming said in Ulaş_Günbey:

@ulaş_günbey Merhaba, bu tür konuları forumlara taşımanız birşey değiştirmez ve yasaktır. Tehdit içeren mesajların ekran resimlerini alarak(kırpılmadan) tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız. Yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içerisinde size geri dönüş yapılır.

Eğer liginizde illegal olaylardan şüpheleniyorsanız da hilecinin profiline girip Hileciyi rapor et diyerek raporda bulunursanız liginiz incelenir ve ceza gerektiren bir olay varsa gereken yapılır. Raporunuzu mail den onaylamayı unutmayın. Yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içerisinde size geri dönüş yapılır.

👍

• şifreli liglerde hile yapan kullanıcılar

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    415 Views

@revengeiscoming said in şifreli liglerde hile yapan kullanıcılar:

@sailor24 Merhaba, forumlarda hile bildirimi yasaktır. Hileciyle aynı ligte bulunursanız profilinden Hileciyi rapor et kısmından rapor edebilir ve raporunuzu mailden onaylamayı unutmayın. Yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içinde sonuçlanır.

👍

• Mevlüt Tanışman 25

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    346 Views

@revengeiscoming said in Mevlüt Tanışman 25:

İstifa profilinize işler. Menajer puanı alamazsınız o ligten. Moderatör OSM olur ve lig ayarları nasılsa öyle kalır eğer kilitliyse lig bitene kadar kimse giremez. Ayrıca istifa ettiğiniz herhangi bir lige bir daha girmezsiniz lig bitene kadar.

👍

• Menajer Puanı Sıfırlanması

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    380 Views

@revengeiscoming said in Menajer Puanı Sıfırlanması:

Merhaba bir süre takım çalıştırmayıp aktif olmadığınız için böyle olmuş fakat bir ligi tamamladığınızda sıralamanız gözükecektir. Ayrıca:

Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder.

180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.

700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

👍

• Çözülemeyen Sorun!!!

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    361 Views

@revengeiscoming said in Çözülemeyen Sorun!!!:

Sorunuzun cevabı SSS kısmında mevcuttur başlık açmadan önce lütfen forumda arama yapın.

Soru: Menajer Sıralama sistemi nasıl çalışıyor? Topladığım menajer puanlar profilimde daha az görünüyor!
    Cevap: Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder

180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.

700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

👍

• hesabıma kayıtlı maili unuttum

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    391 Views

@revengeiscoming said in hesabıma kayıtlı maili unuttum:

Kullanıcı adınızla beraber sorununuzu
    tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız.
    Maillere yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır.

👍

• Boss Coins

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    374 Views

@revengeiscoming said in Boss Coins:

Teklife tıkladığınızda sizden ne istiyor ise o işlemi gerçekleştirmelisiniz. İşlemi gerçekleştirmenize rağmen boss coins verilmediyse foruma başlık açmak yerine sponsor firmayla iletişime geçin.

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

👍

• BAĞLANTI PROBLEMİ YAŞIYORUM

Locked
    3
    1 Votes
    3 Posts
    295 Views

@okan-bozok Merhaba

Şuan oyunda bir problem yoktur. Giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar.

• İstifa Edemiyorum

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    718 Views

@ahmettrg said in İstifa Edemiyorum:

Malesef dostum ilk maçtan sonra istifa edebilirsin . İyi forumlar

👍

• Yorum sizin..

Locked
    2
    6 Votes
    2 Posts
    381 Views

@sra1914 Merhaba; forumlar üzerinden bu tür paylaşımlarda bulunmak Forum Kurallarına aykırıdır.
    Destek ekibine gönderilen her türlü rapor ve/veya maille titizlikle ilgilenip gerekenin yapıldığını bilmenizi isteriz.
    İyi oyunlar.

• Lütfen farklı moderatör

Locked
    2
    -1 Votes
    2 Posts
    264 Views

@td-vedat Diğer açmış olduğunuz başlıkta zaten gerekli cevap verilmiş.

Sürekli başlık açmaya devam ederseniz ceza alabilirsiniz.

• Küfür, Taciz ve Tehtid

Locked
    2
    -1 Votes
    2 Posts
    311 Views

@td-vedat Merhaba,

Şikayet etmişşiniz ve menajere gerekli cezalar verilmiştir.Tekrar devam ederse yine raporlayabilirsiniz.

• Tapjoy ile alakalı

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    913 Views

@z3xtreme Merhaba; Bedava Boss Coins sayfasındaki teklifler tamamiyle sponsor firmaların sorumluluğu altındadır. Tamamlandığını düşündüğünüz teklifle ilgili daha detaylı bilgi için paylaştığınız yazıda da belirtildiği şekilde yalnızca ilgili sponsor firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir. İyi oyunlar.

• Küfür ve tehtidlere maruz kalmak

Locked
    2
    -1 Votes
    2 Posts
    258 Views

@td-vedat Merhaba,

Forumlardan yazmanız işlemi hızlandırmaz.Raporun sonuçlanmasını beklemelisiniz.

• boss coins alamıyorum

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    618 Views

@selahattin-koyan said in boss coins alamıyorum:

@hestera denedim ve alabildim teşekkür ederim

👍