Jelnlegi csapat kérdés

• Szaisztok aszt szeretném meg kérdezni töletek hogy ha vége az idénynek hogyan tudok maradni a jelnlegi csapatnál az új idényben tehát maradnák mostnai csapatomnál és szeretném az új idénybe is vinni ahogy én fejelsztetem idáig stadion edzés játékosok igazolása szeretnék mostnai cspatnál az új idénybe is maradni hogy minden úgy maradjon ahogy én hagytam eszt hogyan tudom meg csinálni? mert nincs kedvem egy másik csaptot el kezdeni az új idénybe ha már egy csapatot sikeresen vezetek jelnleg a Hertha Berlin csaptát viszem stadion edző pálya ki huzva már csak pályát fejlesztem ki tüzőt cél a 7 hely jelnleg a csapat az 5 helyen tanyázik 48 pontal játékos fejlesztések és paicolás véget és szeretnék a csapatnál maradni hogyan tudok az új idénybe is itt maradni? válaszotok köszönöm ellőre is

• @FTCHUNGARY Ilyen nincs.Nem tudod folytatni ugyanazzal a csapattal és a felfejlesztett funkciókkal.Ha vége az idénynek akkor újra mindent elölről kell kezdened,tehát a stadion,edzésfejlesztés is 0-ról indul.S a csapatok is visszaállnak a jelenlegi ,valós keretre így az igazolásaid is köddé válnak.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.