Mobile strike conins problemi

 • Turkish Users

  Şubat 22sinde mobile strike firmasının uygulamayı kurup 9 lwl görevini ve gerekliliklerine karşılık 446 boss coins görevini tamamladım ancak hala hesabıma 446 boss coins tanımlanmış değil. Mail yoluyla ticket atmama rağmen [reddedildi] yazısıyla karşılaşmaktayım. Mobile strike oyununda herhangi bir duruma karşılık ekran resmimde bulunmakta. Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim emeklerimiz boia gitmesin
  Dip not [konuyla ilgili olarak daha önce başlık açılmış ancak mobil yoluyla olayları anlamak çok karışık] ilginiz için şimdiden teşekkürler.
 • @chef33 Maalesef, ücretsiz ürün alındığında bedava biletlerin belli bir zaman diliminde sana ulaşacağının hatta bazı durumlarda hiç ulaşıp ulaşmayacağının garantisini veremeyiz.

  Eğer bir video izlediyseniz ve bilet sana ulaşmadıysa, senin adına izlediğin video tescil edilmemiş olabilir. Lütfen farklı bir video izleyerek dene.

  Bedava ürünlerin gelmemesinin birkaç sebebi olabilir, en çok bilinen sebepler şunlardır:

  (1) Teklifin gerektirdiği minimum yaş sınırının altındasınızdır.
  (2) OSM profilinde görünen ülkede yaşamıyorsunuzdur (evet, bunu bizim kontrol ettiğimiz gibi ortak siteler de kontrol eder!)
  (3) Kayıt işleminde başarısız olmuş olabilir veya bedava biletle veya kişisel fonla ödüllendirilmenin şartı olan kontratı imzalamamışsınızdır.
  (4) Diğer sitelere kayıt olurken kullandığın e-mail adresiyle OSM'de kullanmış olduğunuz e-mail adresi
  farklı olabilir. Bu durumda sana yardımcı olamayız çünkü teklifi takip etmenin hiçbir yolu yoktur.
  (5) İlgili firmanın sahip olmanız gereken ödülün onayıyla bizzat ilgilenmesi gerekebilir
  ki bu da zaman alır, lütfen sabırlı ol.
  (6) Bedava ürünler teklif eden firma başvurunu kabul etmemiş olabilir.

  Tekliflerin tamamlanması 30 günü bulabilir, bu süreyi geçtiyse sponsor firma ile iletişime geçiniz 👍