Forumul Echipajelor

• @bursuc-marian said in Forumul Echipajelor:

Salutare, se mai organizeaza CCR 2019? 🙂

Probabil ca nu, deoarece nu avem echipaje cu care sa incepem. Daca identifici tu echipajele necesare poate , altfel nu vad nici o speranta.

Hai sa vedem cate echipaje sunt interesate sa joace CB-uri clasice intr-o competitie de 4 runde

• Community Manager

@foică said in Forumul Echipajelor:

@bursuc-marian said in Forumul Echipajelor:

Salutare, se mai organizeaza CCR 2019? 🙂

Probabil ca nu, deoarece nu avem echipaje cu care sa incepem. Daca identifici tu echipajele necesare poate , altfel nu vad nici o speranta.

Hai sa vedem cate echipaje sunt interesate sa joace CB-uri clasice intr-o competitie de 4 runde

Si ideea ete sa fie echipaje serioase inainte sa se bage sa se gandeasca daca merita, altfel risca sa se faca de ras daca au vreun manager in care nu pot avea incredere ca poate duce o batalie cap=coada.

• Părerea mea este că ar fi păcat să stricăm tradiția de atâția ani.
    Măcar 4 echipaje se găsesc să joace.
    Și în anii trecuți au fost echipaje serioase și mai puțin serioase, și nu au fost probleme de organizare.

• Community Manager

@chingy178 said in Forumul Echipajelor:

Părerea mea este că ar fi păcat să stricăm tradiția de atâția ani.
    Măcar 4 echipaje se găsesc să joace.
    Și în anii trecuți au fost echipaje serioase și mai puțin serioase, și nu au fost probleme de organizare.

Mereu or sa se gaseasca hateri cu organizarea, vom vedea momentan este si WCC probabil dupa.

• Banned

Eu zic , să deschidem o lista și mai apoi sa vedem ce echipaje se vor înscrie în competiție!!

• Community Manager

@fc-ionutz31 said in Forumul Echipajelor:

Eu zic , să deschidem o lista și mai apoi sa vedem ce echipaje se vor înscrie în competiție!!

E devreme, se va anunta in prealabil de organizatori. Si cine stie cati vor mai vrea sa joace in clasice, mai ales ca exista un regulament strict care difera fata de bataliile noi, care sunt fara reguli de baza ca transferurile intre coechipieri, dar si acolo sa vor schimba cate ceva .

• Community Manager

Si ca o paranteza, eu unul ca o regula de baza cat de cat ,as pune ca fiecare echipaj care se inscrie sa posteze cu o perioada de timp inainte de incepere, linul iar managerii inscrisi sa nu aibe demisii la greu pe conturi, aia nu sunt de incredere, asta este parerea mea .

• Banned

Într-adevăr, dar ar fi păcat să nu mai organizam CCR, din cauza noului mod implementat de GB, știu că este devreme și fac și eu o mica paranteză, sunt echipaje noi care pot face o figură frumoasă sau care au ceva de arătat!! Mulțumesc pentru înțelegere și atenția acordată!! 😉😃😃

• @philips170 Momentan este o perioada incarcata pentru echipaje, noi jucam in 4 competitii insa suntem petru organizarea CCR daca o sa se faca prin aprilie sau mai.

• Romanian Moderator

Domnilor, cu siguranta vom organiza CCR 2019 insa am asteptat putin deoarece marea majoritate sunt angrenati in alte competitii. Revin cat de curand cu detalii pe un topic nou.

• Romanian Moderator

• Salutare baieti!

Eu sunt nou pe forum, cel putin pana azi nu prea am dat pe aici.
    Ideea e ca noi suntem vre-o 5-7 prieteni, toti romani, colegi de munca si prieteni care jucam OSM.
    De fiecare data cum se termina un campionat cautam sa facem altul doar ca avem probleme in a gasi campionate active....de fiecare data cand intram intr-un campionat destul de plin, dupa 10-15 etape deja majoritatea managerilor isi dau demisia si ramanem numai noi.
    Intradevar in general luam echipele slabe si reusim sa le crestem destul de mult incat sa batem chiar si echipele mari si probabil de-aia si ceilalti renunta dar e frustrant.
    Si vroiam sa va intreb pe voi, voi cum procedati? sau cum as putea sa gasesc ceva campionate active?
    Sunt ceva crew-uri pe aici care ar vrea sa joace cu noi ? Sa intram in acelasi campionat gen si sa il ducem pana la capat?
    Acum legat de cupe si campionate organizate aici pe forum, are cineva timpul necesar sa imi explice si mie mai multe detalii, cum si ce fel se organizeaza?
    Ms fain si La multi ani!

• Salut! La multi ani!

Va puteti face si voi un crew, si sa jucati batalii (ligi de 10 echipe, 5vs5) prin intermediul 'aplicatiei de batalii' (nu, nu e vorba de alta aplicati sau alt joc), ce aparatine tot de jocul asta.
    Ori, mai puteti cauta pe forum, chiar si pe cel international, competitii intre echipaje sau alte echipaje care doresc meciuri amicale.
    Ideea este sa va faceti crew.

Cu demisiile, asa ni se intampla tuturor, nu putem sti ce fel de manageri sunt cei cu care picam in liga, care renunta usor sau nu. Iar ca sa gasesti ligi cat mai pline, banuiesc ca stii cum, pe butonul acela 'Vizualizare liga standard', dar asta se poate numai pe browser, nu si de pe aplicatia mobila.

• Community Manager

are echipaj si joaca batalii

• Puteti intra in liga echipajului nostru cam peste 2 saptamani se termina liga actuala.

• Multumesc mult baieti!
    Da, avem crew, suntem cam 7 activi, si da, facem batalii mereu, Echipaj->VS->ne inscriem 5 si incepe battle-ul, despre asta e vorba nu?
    NeverBackDown, putem intra in liga echipajului vostru daca noi avem alt echipaj?
    Eu nu as vrea sa intram in alt echipaj, ca suntem destul 7 insi pentru battle uri, doar ca mi-as dori sa gasim si ligi normale mult mai active.
    Din 4 sloturi, primul merge mereu pe crew battle, iar restul 3 cautam in general campionate active doar ca dupa cateva etape multi isi dau demisia din liga si ramane doar noi 7 si restul boti...ceea ce e nasol ca nici puncte nu faci si ti se ia si cheful.
    Este si alt mod prin care poti face crew battles inafara de cel din joc? Echipaj->VS?

• Community Manager

@catos17 said in Forumul Echipajelor:

Multumesc mult baieti!
    Da, avem crew, suntem cam 7 activi, si da, facem batalii mereu, Echipaj->VS->ne inscriem 5 si incepe battle-ul, despre asta e vorba nu?
    NeverBackDown, putem intra in liga echipajului vostru daca noi avem alt echipaj?
    Eu nu as vrea sa intram in alt echipaj, ca suntem destul 7 insi pentru battle uri, doar ca mi-as dori sa gasim si ligi normale mult mai active.
    Din 4 sloturi, primul merge mereu pe crew battle, iar restul 3 cautam in general campionate active doar ca dupa cateva etape multi isi dau demisia din liga si ramane doar noi 7 si restul boti...ceea ce e nasol ca nici puncte nu faci si ti se ia si cheful.
    Este si alt mod prin care poti face crew battles inafara de cel din joc? Echipaj->VS?

Sunt bataliile vechi dar acolo e mai dificil ca este un tabel care va trebuie sa calculati, dar alea sunt amicale.

• @philips170
    Salutare! Poti sa imi dai mai multe detalii? Unde pot accesa ceea bataliile de care spui tu?

• Community Manager

• Hei, sunt nou pe aici, inca nu am deblocat echipajele. Se oferă cineva sa imi spuna si mie care sunt condițiile pentru a putea face parte dintr-un astfel de echipaj?