Véget ért a szezon, hogyan tovább?

• Community Manager

A fórumtéma címéből nyilván sejthetitek, hogy miről van szó. A véleményeteket szeretnénk megkérdezni abban, hogy milyen változtatásokat kellene végrehajtani a szezon végével kapcsolatban. Megadok néhány válaszlehetőséget, de nagyon jó lenne, ha nem csak egy mondatos javaslatokat írnátok, hanem megindokolnátok, hogy miért is lenne ez szerintetek jó.

Az alábbi válaszok közül melyik jellemző a legjobban rátok?

1. Szeretném megtartani a felfejlesztett játékosaimat.
    2. Nem tudtam, hogy el kell hagynom a csapatot.
    3. Meg akarom tartani ugyanezt a csapatot.
    4. Várom, hogy új csapatot irányíthassak.
    5. Meg akarom mutatni a többi menedzsernek, hogy milyen jól teljesítettem.
    6. Egyik sem, szerintem....

Természetesen minden hozzászólásért és visszajelzésért nagyon hálásuk vagyunk. ;)

• @scottibrahim Nem fogom külön ecsetelni miről mit gondolok,megpróbálom egybe leírni e felvetett dolgokról a véleményem.A csapatmegtartás és a felfejlesztett játékosok megtartása túl nagy előny az új benevezőkkel szemben.Ha ez bevezetésre kerülne,akkor ugrásszerűen megnőnének a lemondások,hiszen ki akar egy komplettre fejlesztett csapat ellen 0-val kezdeni? S amint észreveszi a benevezett manager mivel áll szemben,azonnal fejvesztve elmenekül a ligából.Hisz csak a benevezése után szembesül a ténnyel.Viszont azt az opciót hiányolom,hogy ugyanabba a bajnokságba nem tudok benevezni ,ha véget ért az előző.Ha a célja egy managernek a világlefedettség,akkor valószínűleg új csapatot keres.A "hűség" mérföldkő viszont úgy lenne legkönnyebben teljesíthető,ha nem kellene újra kivárni hogy be tudjak lépni ugyanabba a ligába legalább 3 előkészületi nappal.A rendszer ajánlása szörnyű.

• @STAR-WARS-67 Azt hogy ki, kinek,mit akar megmutatni az is managerfüggő.Én a saját szórakoztatásomra játszom amely ha eredménnyel is párosul ,hab a tortán.Nem másnak akarok megfelelni,hanem csak saját magamnak..:dizzy_face: ....amúgy igazából nem is értem az általad felvetett pontok jelentőségét.Mire kíváncsi a Staff?

• Hungarian Moderator

@STAR-WARS-67
    "A "hűség" mérföldkő viszont úgy lenne legkönnyebben teljesíthető,ha nem kellene újra kivárni hogy be tudjak lépni ugyanabba a ligába legalább 3 előkészületi nappal."
    ezt a részt nem értem bár lehet nem fogtam fel, mármint ha vége a ligának és kezd elölről akkor maradni akarsz benne? és ha csak te maradsz a következő szezonra mert nem lép be más? jobb az ha nézel egy másikat ahol már vannak egy páran.

• STAR WARS 67:
    ... "Azt hogy ki, kinek, mit akar megmutatni Az jelentése Manager függő. Én a Saját szórakoztatásomra játszom Amely ha eredménnyel IS párosul, hab a tortán. Nem Másnak akarok megfelelni, hanem Csak Saját magamnak, amúgy igazából nem is értem az általad felvetett pontok jelentőségét. Mire kíváncsi Személyzeti? ".....

Reméltem, hogy ha elhagyom, az egyesületet nem kell majd olvasnom hozzászólásaidban olyanokat, amelyek sántítanak.
    Azt írod, hogy saját szórakozásodra játszol, akkor miért kell „mindenhol” az öndicséreteidet olvasni.
    Az egyesület tagjaként szinte állandóan a te eredményeidről szóló hozzászólásokkal találkoztam a Pro Team International > Eredmények-taktikák topikban, de itt a magyar közösségi oldal topikjaiban is lehet találkozni hasonló hozzászólásaiddal.
    Úgy gondolom, ha az öndicséreteidet kell olvasni akarva-akaratlanul az már más menedzserek szórakoztatása is egyben, amelyre nem biztos, hogy vevő mindenki.
    Például néhányat idézve, így kezdted anno még decemberben:

• Szerintem érdekes téma lehetne, ha a bajnokság befejezése után, aki akarja, feltüntetheti itt az eredményeit. Ahogy én csináltam-röviden összefoglalva. Én szeretem, a statisztikákat ezért érdekel
      Majd folytatva néhányat:
    • Málta befejezve.
      A csapat -TARXIEN RAINBOWS kezdő érték-18 mill.
      Cél-5. hely 9 manager kezdte
      végérték-371 mill. 2. hely + gólkirályi cím (Bojan 19 gól)
      befejezte 7 manager
    • Nekem most éppen a mexikói bajnokságban fő a fejem, mert már a 6. zárt ajtós edzőtábort küldték rám. Egy 13. célkitűzésű csapattal egyelőre 2. vagyok, s 3 pont a hátrányom, de az ellennek sokkal könnyebb a sorsolása. Ezért bosszantó hogy nem látom mások edzőtáborait, s nem tudom csak engem szívatnak-e, vagy egymást is.
    • nekem 1 év alatt 36 bajnoki és 30 kupagyőzelem jött össze és a célt mind a 46 befejezett bajnokságban elértem
    • Üzbegisztán kilőve FK ADRIJAN csapatával
      12 mill. kezdőérték cél 13. hely
      eddigi legunalmasabb bajnokság,mert letapostak az elején a managerek a többi csapattól
      bajnoki + kupagyőzelem 77 milliós végérték, de ez szinte csak edzésből alakult, mert 6 játékost igazoltam csak + gólkirályi cím Guillaume 39 góllal...a gólkülönbség 96-4,tehát irtó szoros volt
      hál ‘istennek vége
      Stb, stb…….

Kérded, hogy mire kíváncsi a személyzet!
    Úgy gondolom, hogy a scott által felsoroltak közül az „5. pont: Meg akarom mutatni a többi menedzsernek, hogy milyen jól teljesítettem” pont erre utal.

Scott!
    Ha véleményt mondhatok, én a magam részéről ezt a pontot feledném, kihagynám.
    Ha valaki kíváncsi egy másik menedzser teljesítményére, akkor azt, így vagy úgy de megkeresi.
    Csak ismételni tudnám magam, ha „öndicséreteket” kell olvasni akarva-akaratlanul az már más menedzserek szórakoztatása is egyben, amelyre nem biztos, hogy vevő mindenki.

• @scottibrahim 1. Igazából a 3-as opciót jó lenne mint lehetőséget megadni minden menedzsernek, tehát nem csak az adott liga moderátorának, természetesen az alap játékosokkal kezdve. A felfejlesztett játékokosok megtartását totál értelmetlennek tartom, ez egy 1 szezonos játék, és igazából furcsállom is, hogy egyáltalán felmerült ez az ötlet. STAR WARS 67 tökéletesen leírta, mi lenne ezzel a probléma.

1. A másik, hogy csak a statisztikában csak az adott menedzser eredményei legyenek ott, mert a liga összesített számai szerintem senkit nem érdekelnek. Ez a saját statisztika a szezon végén inkább a központ főoldalán legyen egy keretben, hasonlóan a többihez(kupagyőztes, bajnok, cél), így vizuálisan is lehetne látni az ember saját teljesítményét, akár százalékosan is kiírva.

• @chypy20 Nos arra céloztam hogyha teljesíteni szeretnéd a 10-szer egy csapattal végigjátszott bajnokságot,a legegyszerűbben úgy lehetett megtenni ha elfogadtad a rendszer által felkínált "folytatom ebben a ligában" opciót.Most ez nincs.Én szeretném 4 előkészületi nappal kezdeni a ligát ,ezért ha megüresedik egy fiókom akkor mindig megnézem azt ,ahol 8 bajnokságot már teljesítettem.De hónapok óta csak már futó bajnokságba tudnék benevezni.

• @Joe_fater Annyira hiányoltam már okos megnyilvánulásaidat,s az engem fikázó okoskodásodat.Elárulok neked egy nagy titkot ! Törölni akartam a topicot (Scott és Guti a megmondhatója),de lehetetlen.Tőlük próbáltam ehhez segítséget kérni,de nem találtunk rá megoldást.Egyébként azóta mások is odaírták eredményeiket,igaz nem ilyen részletesen.Én nyilvánosan soha nem írtam ki elért eredményeket,csak a PTI saját topicjában.Tudod ez egy közösség (zárt fiókkal),s én kíváncsi voltam mások (a közösség tagjai)eredményeire is.Szánom-bánom bűnöm,s megyek a sarokba kukoricára térdepelni hisz óriási bűnt követtem el ezzel.Sújra életbe léptetem azt amit korábban,a továbbiakban nem kívánok reagálni egy megfáradt,elgyötört,savanyú ember engem érintő replikáira.

• Community Manager

Az ötös pontot valahogy úgy kellene értelmezni, hogy nyoma maradna annak, hogy milyen csapatot rakott össze a menedzser.

• @scottibrahim said in Véget ért a szezon, hogyan tovább?:

Az ötös pontot valahogy úgy kellene értelmezni, hogy nyoma maradna annak, hogy milyen csapatot rakott össze a menedzser.

Szervusz!
    Annak látom értelmét! ;)

• @scottibrahim Ezt úgy kellene értelmezni,hogy a későbbiekben befejezendő bajnokságok utolsó meccs utáni keretei megjelennének valamilyen opció formájában? S a játékosok képességmutatói és pénzbeni értékei is láthatóak lennének? és ezek a csapatösszeállítások ott is maradnának a manager profilján vagy valahol másutt?...érdekes elgondolás,és nekem mint statisztikamániákusnak jó szórakozást nyújtana

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.