• @Legend-Of-Galatasaray oynar─▒m ben buna ­čÖé

• Turkish Users

@mrtgll33 ┼čimd┼č ├Âyle dedin benimde oynama zorunlulu─čum oldu ­čÖé

• Turkish Users

@mrtgll33 Bar├žan─▒n kritik 2 adam─▒ sakat ama gecen haftaki ligdeki ma├ža g├╝venerek oynad─▒m 10 say─▒ farkla yenmi┼čti tabi eurolig farkl─▒ real burda daha iyi ama g├Âr├╝cem ayr─▒ca taraftarl─▒k ruhum kabard─▒ kesin da├žkaya yenilicez dedim dedim ama gittim yine galatasaraya oynad─▒m ­čÖé

0_1479476174314_upload-736d4e66-47fb-4a95-9693-4ae4890633cf

• Turkish Users

Spor Toto Basketbol Ligi'nde derbi ma├žta Galatasaray Odeabank sahs─▒nda Be┼čikta┼č Sompo Japan'─▒ 84-78 yendi.

• Armani Milan-Fenerbah├že

0_1480005012952_milfb_1.jpg

Fenerbah├že, THY Avrupa Ligi'nin 9. haftas─▒nda ─░talya temsilcisi EA7 Emporio Armani Milan ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya gelecek.

Milano kentindeki Mediolanum Forum'da TS─░ 22.45'te ba┼člayacak.

Ligde oynad─▒─č─▒ 8 ma├žtan 5 galibiyet ve 3 ma─člubiyetle ayr─▒lan Fenerbah├že averajla 6. s─▒rada bulunurken, d├Ârder galibiyet ve yenilgisi olan ─░talya temsilcisi ise averajla 10. s─▒rada yer al─▒yor.

Fenerbah├že son ma├ž─▒nda Anadolu Efes'i 88-80 yenerken, EA7 Emporio Armani Milan ise K─▒z─▒ly─▒ld─▒z MTS'ye 83-70 ma─člup oldu.

:flag_tr: #Sald─▒rFener! :flag_tr: ­čĺ¬

• @Sosyokrat al─▒r gelir fenerbah├že ­čÖé

• Turkish Users

@mrtgll33 oyun tarz─▒ fenere ters oldu 2 3 y─▒ld─▒r gentile fb ma├žlar─▒nda oynuyor hep ama seri bozulur art─▒k ma─člubiyet

• Armani Milan-Fenerbah├že:70-79

0_1480048580818_armani-milano-fenerbahce-70-79-8051727.Jpeg

Fenerbah├že THY Avrupa Ligi'nin 9. haftas─▒nda konuk oldu─ču ma├žta, ─░talyan temsilcisi EA7 Emporio Armani Milan'─▒ 79-70 ma─člup etti.

Kar┼č─▒l─▒kl─▒ basketlere sahne olan ve iki tak─▒m─▒n da ├╝├ž say─▒l─▒k at─▒┼člarda ba┼čar─▒l─▒ oldu─ču ma├ž─▒n ilk periyodu, Fenerbah├že'nin 21-17'lik ├╝st├╝nl├╝─č├╝yle tamamland─▒.

─░kinci ├žeyrekte etkili savunma yaparak rakibini top kay─▒plar─▒na zorlayan Fenerbah├že, fark─▒ biraz daha a├žarak soyunma odas─▒na 44-36 ├Ânde gitti.

Ma├ž─▒n ikinci yar─▒s─▒na iyi ba┼člayan ve ├╝├ž├╝nc├╝ ├žeyrekte Fenerbah├že potas─▒na 27 say─▒ atan EA7 Emporio Armani Milan, final periyoduna 63-58 ├╝st├╝n girdi.

D├Ârd├╝nc├╝ periyotta ba┼čar─▒l─▒ tak─▒m savunmas─▒ sergileyerek rakibini 7 say─▒da tutan sar─▒-lacivertli ekip, kar┼č─▒la┼čmadan 79-70 galip ayr─▒ld─▒.

Fenerbah├že, bu sonu├žla THY Avrupa Ligi'ndeki 6. galibiyetini elde etti. EA7 Emporio Armani Milan ise 5. ma─člubiyetini ya┼čad─▒.

Sar─▒-lacivertli ekibin Yunan oyun kurucusu Kostas Sloukas, kar┼č─▒la┼čmada 18 say─▒, 7 ribaunt ve 4 asistlik performans sergileyerek galibiyette ├Ânemli rol oynad─▒. EA7 Emporio Armani Milan'da ise Rakim Sanders 17 say─▒ kaydetti.

• Turkish Users

@Sosyokrat son periyotta fener fener gibi oynad─▒ rahat kazand─▒ son periyot

• Turkish Users

image

Galatasaray Odeabank Basketbol Tak─▒m─▒, THY Avrupa Ligi'nin 9. haftas─▒nda yar─▒n ─░spanya'n─▒n Barcelona Lassa ekibi ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya gelecek.

Abdi ─░pek├ži Spor Salonu'nda oynanacak m├╝sabaka, saat 20.00'de ba┼člayacak.
    Ligde yapt─▒─č─▒ 8 ma├žta ald─▒─č─▒ 2 galibiyet ve 6 yenilgiyle son s─▒rada bulunan sar─▒-k─▒rm─▒z─▒l─▒ ekip, Barcelona Lassa kar┼č─▒s─▒nda kazanarak son haftalarda i├ž sahada elde etti─či iyi sonu├žlara bir yenisini eklemek istiyor.
    Galatasaray Odeabank, ligdeki son 2 i├ž saha m├╝sabakas─▒nda Yunanistan'─▒n Olympiakos tak─▒m─▒n─▒ 89-87, Dar├╝┼č┼čafaka Do─ču┼č'u ise 85-81 ma─člup etmi┼čti.
    Ligdeki son iki kar┼č─▒la┼čmas─▒n─▒ kaybeden Barcelona Lassa ise d├Ârder galibiyet ve yenilgiyle 11. s─▒rada bulunuyor. Barcelona Lassa ┼ču ana kadar deplasmanda oynad─▒─č─▒ 4 m├╝sabakada iki┼čer galibiyet ve yenilgi ald─▒.

• Dentmon affedildi
      Galatasaray Odeabank'ta kadro d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒lan iki ABD'li oyun kurucudan Justin Dentmon, affedildi.
      Sar─▒-k─▒rm─▒z─▒l─▒ y├Ânetim taraf─▒ndan para cezas─▒ verilen Dentmon, ba┼čantren├Âr Ergin Ataman'─▒n raporu do─črultusunda yeniden kadroya dahil edildi.
      Kadro d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒lan di─čer ABD'li basketbolcu Russ Smith'in durumunda ise bir de─či┼čiklik olmad─▒.
      .

Ma├ž─▒ kazanaca─č─▒m─▒z─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum bar├ža ge├žen hafta derbide kendi sahas─▒nda 30 lu fark yedi bir s├╝r├╝ skorerleri sakat bu durumda yakalam─▒┼čken yeneriz bizim tak─▒mda zalgiris ma├ž─▒nda k├Ât├╝ oynad─▒ ge├žen hafta ama 2 g├╝n sonraki da├žka ma├ž─▒nda iyi tepki verdi

• Turkish Users

image

MAÇ SONUCU | Galatasaray Odeabank 78-64 Barcelona Lassa

Bu sezonun ba┼č─▒ndan beridir hi├žbir zaman yapamad─▒─č─▒m─▒z savunmay─▒ yapt─▒k ve rahat bir galibiyet oldu.Sadece Rice i tutumad─▒k o da bizim ma├žlar─▒ hep seviyor Maccabi deyken ├žok iyi ma├žlar─▒ var bize hem onu biraz tutup hemde 4 5 dakikal─▒k bo┼člamam─▒z olmasayd─▒ 50 lerde bile tutabilirdik bar├ža say─▒s─▒n─▒ bu galibiyet iyi moral olacak ┼ču ana kadar K─▒z─▒ly─▒ld─▒z ve Zalgiris ma├žlar─▒n─▒ bo┼ča kay─▒p olarak g├Âr├╝yorum ┼čimdi ├╝st ├╝ste 2 deplasmana gidiyoruz Baskonia ve Pana ikiside zor deplasman ama buradan 1 galibiyet ├ž─▒kar─▒rsak ├žok iyi olur

• Ma├ž Sonucu | Fenerbah├že 91-57 BEST Bal─▒kesir. Tebrikler #Fenerbah├že!

0_1480247559360_CyRA646W8AEp7Cl.jpg

Spor Toto Basketbol S├╝per Ligi 8. hafta ma├ž─▒nda evinde Best Bal─▒kesirÔÇÖi konuk eden Fenerbah├že, ├╝├ž├╝nc├╝ ├žeyrekteki skorer oyunu ve savunmada Best Bal─▒kesirÔÇÖe 7 say─▒ tan─▒mas─▒yla ma├ž─▒ 91-57 ile farkl─▒ kazand─▒. Obradovic ma├žta Ahmet D├╝verio─člu, Berk ─░smail U─čurlu, Egehan Arna ya s├╝re verdi.Fenerbah├že bu galibiyetle ligde ilk haftaki ma─člubiyet sonras─▒ 7. kez ├╝st ├╝ste kazand─▒. Best Bal─▒kesir ise 8. hafta tamamlan─▒rken hen├╝z galibiyet elde edemedi.

1Ç: 21-13

2Ç: 21-22 (42-35)

3Ç: 26-7 (68-42)

4Ç: 23-15 (91-57)

MS:91-57

• Oklahoma Thunders`─▒n beklenmeyen ma─člubiyetleri ve Wizards , Lakers , Jazz gibi tak─▒mlar─▒n m├╝kemmel tak─▒m oyunu, oyuncular─▒n sezon ba┼č─▒ndaki bireysel ba┼čar─▒lar─▒ (Davis , Harden , Westbrook, LeBron vs) bu sezonu bamba┼čka yapt─▒ be.

• Turkish Users

@Korayy1903 said in Basketbol:

klenmeyen ma─člubiyetleri ve Wizards , Lakers , Jazz gibi tak─▒mlar─▒n m├╝kemmel tak─▒m oyunu, oyuncular─▒n sezon ba┼č─▒ndaki bireysel ba┼čar─▒lar─▒ (Davis , Harden , Westbrook, LeBron vs) bu sezonu bamba┼čka yapt─▒ be.

ben oklahomay─▒ destekleyen biri olarak s├Âyl├╝yorum ma─člubiyetler beklendik Durant─▒n gitmesinden sonra meydan evet Westbrooka kald─▒ ama o da bir yere kadar 30 say─▒ at─▒p 15 asist yap─▒p 10 ribaund almas─▒ yeterli olmaz ba┼čka skorer isim yok oladipo orlandoda cok iyiydi daha buraya ayak uyduramad─▒ pota alt─▒nda ─▒baka gitti yeri dolmad─▒ eksik ├žok ondan normal bence bu ma─člubiyetler play offlara ise ucundan zar zor kat─▒l─▒p ya da kat─▒lamaz

• @Legend-Of-Galatasaray Brooklyn Netsden sonra en k├Ât├╝ y├Ânetim benim i├žin Thunders y├Ânetimidir. Ellerine Durant RWB Harden Ibaka Steven Adams gibi adamlar geldi ├žo─čunu yollad─▒lar ne u─čruna bilinmiyor. Ibaka y─▒ gen├ž bir oyuncu ve ersan ile takasl─▒yorsun sonra ersan─▒ jeremy grant ile sonra jeremy grant─▒ performans d├╝┼č├╝kl├╝─č├╝nden oynatm─▒yorsun kusura bakmada neyin kafas─▒ bu y├Ânetim ┼čimdi Ibaka olsa belki pota alt─▒nda Clippers gibi nba`in en g├╝├žl├╝ pota altlar─▒ndan biri olarak g├Âsterilcez ama i┼čte y├Ânetimin kafas─▒ nerede bilinmez.

• Turkish Users

@Korayy1903 aynen ├Âyle hardeni durant ve westbrookla birlikte tutamad─▒lar sonra duranti de kapt─▒rd─▒lar hatta westbrookunda bir ara ayr─▒lmas─▒ g├╝ndemdeydi ┼čampiyonlar ya┼čan─▒cakken ┼čimdi s─▒radan eski seattle haline d├Ând├╝rd├╝ler

• Turkish Users

Lige ├žok iyi ba┼člayan Clippers da 3 seri ma─člubiyet ald─▒. Cleveland ma├ž─▒ ├Âncesi ko├ž Rivers, Blake'i dinlendirmek i├žin oynatmad─▒ ama Brooklyn'e yenildik. Ama yine de ge├žen senelrdeki gibi sakatl─▒k problemi olmazsa Clippers─▒m─▒zdan en az bi konferans finali bekliyorum.

• @Legend-Of-Galatasaray eski seattle da iyidi bi aralar Gary Payton ve Shawn Kemp le beraber.

• Turkish Users

@Korayy1903 ooo cok eski o sonradan luke ridnour chris wilcoxlar falan geldi oklahomaya ta┼č─▒n─▒nca bir anda de─či┼čmi┼čti

• @Legend-Of-Galatasaray seaatle ken daha iyidi be isminden renklerine kadar bana kal─▒rsa ama tabi 2012 finallerinde ki kadroya da hi├žbir zaman sahip olamad─▒ bu tak─▒m.