Liga indítása - Kérdések: Privát Liga, Boss Coins

• Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy miért van az, ha indítok egy ligát, az első szezon simán lemegy, majd amikor állítanám be, hogy hol legyen a következő szezon, kiválasztom a bajnokságot, és a csapatot is, mindezt jóváhagyom, DE utána amikor visszatérek erre a képernyőre később, olyan mintha hozzá se nyúltam volna, így amikor a szezon befejeződik, nem indul a következő, hanem indíthatok egy tök másik ligát, a kb 120 boss coin helyett 300+ coinért. Erre mi a megoldás?

Másik kérdés, ami szintén a liga indításához kapcsolódik: kivitelezhető-e az, hogy a ligát úgy indítom, hogy privát liga legyen, tehát az általam meghívott barátaim letudnak ülni az általunk kinézett csapatokhoz, majd ha mindenki a helyén van, megnyitom a ligát, és más menedzserek is kapcsolódhatnak, akiknek nem szükséges meghívó, ergo nyíltnak látják a ligát?

Köszi,

Ádi

• Szervusz!
    Az első kérdésre a válasz:Ha menet közben,tehát még tart az aktuális liga,és beállítod a következő ligát és mented,akkor " kint" abból semmit nem látsz. Csak a legvégén veszed észre,mikor újra indul a liga,vagy amit beállítottál.
    A második kérdés:Én amikor indítottam ligát,alapvetően zártan indul,csak azok tudnak hozzád csatlakozni,akiket meghívsz!Majd te be tudod állítani úgy ,hogy nyitott legyen.

• Hungarian Moderator

kösz, pont most gépeltem én is a választ ;)

• Köszi, egy kicsit már világosabb a helyzet! Annyi, hogy beállítottam pl hogy Japánban legyen a következő liga. Utána napokig nem piszkáltam, aztán ráakartam nézni, hogy tuti jól állítottam-e be, de a következő liga beállítása képernyő alaphelyzetben van, mintha be se állítottam volna a Japán ligát.. Ráadásul az nem tudom, hogy működik, de a boss coinokat sem vonta le a liga indításáért. Az lehet probléma, hogy mindezt a mobilos alkalmazáson keresztül próbáltam kivitelezni?

Második kérdés: tehát ha alapból nem állítom privátra a ligát, akkor se lesz egyből látható mindenki számára, csak azoknak akik rendelkeznek meghívóval?

• Szervusz!
    Szerintem nyugi,mikor ott lesz az ideje akkor levonja és úgy fog továbbmenni a ligád ahogy beállítottad. ;)
    És igen,alapból zárt lesz a ligád,és csak akkor lesz "nyitott",mikor azt te beállítod.

• Community Manager

Ne telefonon állítsd be az új szezont, mert előfordulhat, hogy nem menti el. Ha nem fizettél érte, akkor biztosan nem sikerült beállítani, szerintem ezt inkább a weboldalon csináld.

• Szuper, köszi srácok! Esetleg azt valamelyik moderátor is meg tudja erősíteni, hogy amennyiben zártan/privátan indítom a szezont, utána át tudom állítani nyíltra? Mert most Kínában elkapkodták mások a csapatokat a barátaim elől, és nem szeretném, ha ez előfordulna még egyszer... de nyilván a másik végletet is szeretném elkerülni, hogy zárt marad a liga és 6-an nyomjuk végig a 20 csapatos ligát.

• @verebadi ehhez nem kell moderátor..:art: :grinning: ..ha később nyitod,akkor fennáll a veszélye hogy futó bajnokságba vagy 1 napos előkészülettel nem nagyon fog csatlakozni sok manager.Hisz te és a barátaid a 3 előkészületi nappal jelentős előnyre tesztek szert.De próba,szerencse !!!...:skier: :grinning:

• köszi :) Természetesen nem napokkal későbbre gondolok, csupán arra a pár percre, ameddig mindenki garantáltan elfoglalja a saját csapatát

• @verebadi ezt a barátaiddal meg tudod beszélni,hogy egy fix időpontban elküldöd a meghívókat s addig zártan marad.Majd mikor mindenki benevezett,akkor nyitod a ligát,ez így kivitelezhető.

• @STAR-WARS-67 nagyon köszi a segítséget Uram!

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.