App

• Már megpróbáltam újra telepíteni az appot de akkor is az a hibajelenség, hogy első belépésemkor az óra ikon nem müködik menüként, csak ha fiokválasztásnál ujra belépek.

• Community Manager

Az ilyen hibákat képpel, a megadott formában kell jelentenie, hogy világosan látható legyen mi a probléma.

• @scottibrahim
    Csak ennyit tudok mutatni róla, hogy az első képen nem jelez semmit a másikon meg újra beléptem a fiók kiválasztás után megjelenik az óránál a jelzés.
    0_1492517481252_Screenshot_20170418-140211.png
    0_1492517495811_Screenshot_20170418-140227.png
    0_1492517510456_Screenshot_20170418-140238.png

• Community Manager

Android, igaz?

• Én más hibát jeleznék, ez viszont az asztalinál is észlelhető:
    Ha valamelyik játékos orvosi kezelés alatt áll, és ez idő alatt megveszi a gép - mert inkább eladom, mint várjak mondjuk 6 napot - , akkor ugyanúgy jelzi a kezelés végeztét. Erre hiába kattintok rá, hogy oké megnéztem, az üzenet továbbra is ott marad, és ezzel semmit nem lehet csinálni, sem az appon sem az webes verzión, tehát a liga végéig ott marad a jelzés. Sem az újratelepítés sem az újraindítás nem segít ezen a problémán.
    A stadionnál viszont ez meg jól működik, tehát ha nem akarom tovább fejleszteni a stadiont, akkor az appon simán elhúzom jobbra az üzenetet, és eltűnik a jelzés is, és később sem dobja fel.

• Community Manager

Ezt jó lenne egy másik, új témában jelenteni a szokásos módon, mert így csak összekeverednek a dolgok.

• Community Manager

Az eredeti témához: nemsokára lesz egy frissítés, de nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez is javítva lesz azzal, mert nem tűnik olyan hibának, ami sürgős javítást igényelt.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.