Liga prywatna/publiczna

• Jak zaprosić znajomych, którzy już grają i mają zespoły do wspólnej gry w jednej lidze? Problem jest taki, że nie wiemy w jaki sposób sie zaprosić(oczywiście musi to zrobić osoba zakładająca ligę). Poza tym niektórzy mają poblokowane możliwości prowadzenia kolejnych klubów. Dziwne, bo mimo, że miałem podobnie, ktoś wysłał mi zaproszenie i mogłem z niego skorzystać, mimo zablokowanego slotu. Proszę o pomoc. Dziękuję.

• @Krokodyl-Amazoński

@kuba975tre
    0_1480788955354_Znajomi ....PNG 0_1480788962365_Pomoc.PNG
    Bierzesz Znajomi, później Add Friends. Tam wpisujesz nazwę i dodajesz. Zawsze dzięki temu masz dostęp. Do tej osoby. Zawsze później można ją usunąć :)
    Jeśli wiesz w jakiej ta osoba jest w grupie, tam znaczenie łatwiej ją znaleść ;)

• Metoda 1-Zaproszenie do ligi grupowe
      0_1492852440255_Zaproszenia do ligi.PNG
      Będziesz miał zamiast szarego niebieskie i musisz z znajomych zaznaczyć kogo chcesz do ligi zaprosić. Ważne żeby zaznaczać lub zapraszać graczy z konta do której ligi chcesz zapraszać.
    • Metoda 2-zaproszenie indywidualne.
      Wchodzisz na ich profil i przyciskasz przycisk ten: 0_1492852737192_Indywidualne Zaproszenie.PNG
      Ważne żeby zaznaczać lub zapraszać graczy z konta do której ligi chcesz zapraszać.
      Mam całe ligi dlatego będziesz miał bardziej ciemne. ;)
      Zapraszam do korzystania z: https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/500/pomoc-osm/441?page=23
  • Polish Moderator

@Krokodyl-Amazoński
    @Damiś27

Bardzo ładnie napisane. Doprecyzuję - nie da się usunąć znajomego, który skasował konto

• Polish Moderator

Wszystko wyjaśnione, więc zamykam :closed_lock_with_key:

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.