Csalás jelentésének elbírálása

• Üdv! Érdeklődni szeretnék, hogy egy csalás bejelentésétől számítva mennyi idő szükséges általában az elbírálására. Visszajelzést nem kaptam csak annyit látok, hogy a delikvens továbbra is aktív és csal továbbra is. Visszajelzés nélkül pedig nem tudom, hogy foglalkozva lett az üggyel, esetleg nem történt csalás (ami kizárt, mert egyértelmű) vagy én nem csináltam jól valamit. Vagy talán a mostanában döcögő rendszer kavarta össze a dolgokat.

• @Speedfighter 1-2 nap..van egy másik topic amely erről szól itt,olvasd el !

• @STAR-WARS-67 "Többszörös csalók " címszó alatt találod itt

• @STAR-WARS-67 Köszi! :)

• Community Manager

Hát, én általában még aznap elbírálom, vagy legalábbis megpróbálom, de úgy általában 24 órán belül szeretem lezárni az ügyeket. Ha nem kaptál semmilyen visszajelzést és nem tűnt el az illető, az két dolgot jelenthet. Vagy nem csaló, vagy nem volt elegendő bizonyíték a csalás megállapításához. Ha úgy érzed, hogy tényleg csalnak, akkor jelentsd őket addig, amíg nem történik valami az ügyben, engem nem zavar, ezért vagyok itt. De egy jó tanács: ha valakit az igazolásai miatt akarsz jelenteni, akkor ne a "Több fiók használata" kategóriát válaszd a jelentés megírása közben, mert ezzel így nem tudok mihez kezdeni.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.