Felvetés!

• A bajnokságok végén az érme osztásnál a helyezések figyelembe vételénél,szerintem azt is figyelembe kellene venni hogy,ha valaki eléri a célt akkor azt milyen értékű csapattal érte el!
    Konkrétan a tabella 3 helyén végzett csapat összértéke 210 M a 4.helyezetté pedig csak 60 M.Tudom hogy a játék lényege ki mennyi érmét vásárol mert ebből működik a játék de azért én ezt is figyelembe venném!!!

• Community Manager

A jelenlegi rendszernél semmivel sem lenne ez igazságosabb.

• Ez a dolog elég szubjektív. Egy kis csapat keretének értékét simán meg lehet sokszorozni egy bajnokság alatt. Minden adott hozzá és még csak érméket sem kell hozzá vásárolnod. Másik oldalról megközelítve miért járna több jutalom érme azért mert valaki nem fejleszti a csapatát olyan hatásosan, mint az ellenfelei. A differencia pedig ott van a dologban, hogy az alapból szerényebb kerettel bíró csapatok célja alacsonyabb mint az erősebb csapatoké. Ha pedig a 210 milliós és a 60 milliós csapat céljai közel azonosak voltak, akkor szerintem nem kérdés, hogy melyik játékos fejlesztette hatékonyan a csapatát és ezzel tett többet a cél elérése érdekében. :)

• @Zsubrák ! Tulajdonképpen piacról 1 coinsokért vásárolt játékosokkal is meg lehet sokszorozni a csapat értékét.Ha hozatsz játékost akkor darabonként 15 coins,de ugye ez nem kötelező.Az sem mindegy hogy pl 20 csapatos ligánál van 5 manager,vagy egy 12 csapatosnál telt ház.Mert a 20 csapatosban egy szerényebb fejlesztéssel is be tudod vinni a 15-ös célkitűzésűt az 5-6os pozícióba..kérdés,ennek milyen értéke van,hisz gép ellen játszol nagyrészt.Jóval nagyobb teljesítmény és siker managerek ellen játszva célt érni.A díjazás ezt is figyelembe veszi.Az egyesületi ligánk most ért véget.A 13-as célkitűzésű Atalantát sikerült az 5. helyre bevinnem.De ez egy nem hivatalos liga és tiltottak az edzőtáborok és gyorsítások...tudod mennyi volt a jutalomcoins ?..megmonsom-28 azaz huszonnyolc

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.