Forum na Androidzie

• Mam pytanie jak wam działa Forum OSM na urzadzeniach z Androidem?
    Mam telefon i tablet - sytuacja jest podobna na obu urządzeniach:
    Po otworzeniu jakiejś kategorii za chwilę mam komunikat że "połączenie z forum zostało przerwane, prosze się zalogować" Jednak cały czas mam widoczny przycisk wyloguj i nie mogę sie zalogować. Takie błędne koło. Próbowałem na przeglądarce wbudowanej i Opera mini.
    na chwile pomaga wyłączenie przeglądarki albo wyczyszczenie ciasteczek ale korzystanie to straszna mordęga.

• Polish Moderator

@Didierluk Sprawdziłem u mnie na przeglądarce w Samsungu i działa dobrze. Nie zauważyłem żadnych problemów. Być może masz problem siecią lub Wifi. Sprawdź inną stronę/apkę.

• U mnie na LG niby działa, ale nie moge dodać odpowiedzi do tematu, ani cytować użytkowników. Wyświetla i loguje poprawnie.

• @MatysGFC kup lepszy telefon☺

• @huzar-shakir hahah też może być :D Ale za dużo wydatków mam ostatnio, a kupiłem wczoraj yamahe R1 więc telefon musi poczekać ;)

• @MatysGFC wiem...słyszałem o scigaczu☺.

• Ja nie mam żadnych problemów na telefonie. Korzystam z opery ale nie mini :p Może spróbuj na zwykłej operze?

• @Michal_ACM ja przez Google wchodzę i śmiga pięknie.

• @huzar-shakir to moje spełnione marzenie :) Póki Żony nie mam to kupiłem, w lipcu za rok ślub to pewnie już zacznie się marudzenie :D

• Dzięki za odpowiedzi, bardzo rzadko wchodze na forum spoza komputera więc jakoś przeżyje a w wolnej chwili sprawdzę jak działa na innej przeglądarce :)

• Polish Moderator

Dowiedziałem się, że już wszystko w porządku, także zamykam :closed_lock_with_key:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.