Hiba

• Sziasztok egy hibát találtam a játékban pontosanazt hogy az eladott játékosok mikor edzèst akarok inditani még mindig látszanak mikor kiválasztom a játékost edzésre pedig a keretben nincsenek benne nagyon zavaró
    Plusz lehet hogy meg se kapok értük a pénzt mert egyik ligát most kezdtem 4kapusom volt (ugy hogy vettem mellé) eladtam 2öt (vagyis a keretbe nem voltak benne) és csak 2 milliom volt sajnos nem néztem mennyit értek de szerintem ennél többet

• Ezt a hibát én is tapasztalom a telefonos alkalmazás használatakor. Az árukat viszont meg kaptam.

Emellett van még egy (szintén az alkalmazásban): Amikor rá nyomok arra a stopperórára (talán azt formálja) ami mutatja, hogy miből mennyi van hátra (pl. edzés, stadion, következő forduló) nem történik semmi. Sőt, egyszerűen nem mutatja a jelt se mostmár csak a helyén a szürkeséget néha.

• Community Manager

Melyik verzió?

• Nem tudom melyik verzió de most látom hogy lehet frissiteni a játékot lehet az a baj hogy nincs frissitve!?

• Community Manager

Arra gondoltam, hogy böngésző vagy telefon, de akkor ezek szerint az utóbbi... Igen, lehet hogy ez a gond, mindenképpen érdemes frissíteni.

• Ja igen telefonos alkalmazás azt nem irtam le de utánnam leirta a srác

• Frissités megoldotta a problémát köszönöm

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.