Hibák jelzése

• Sziasztok,

Szeretném jelezni, hogy a coinokat nem folyósítják.

1. Eset
      Eladtam játékosokat és pénz+coinért megvették, de nem kaptam meg a játékos teljen vételi árát sem, valamint a pénz+coin verziót sem. Csupán a pénz+coin verzió pénz részét. (A coin károm kb. 150-200 coin)
    • Ebben az esetben mit lehet tenni?
    1. Eset
      Meghívtam a barátaimat, de utánuk nem kaptam 50 coint. (A coin károm kb. 100-150 coin)
    1. Eset
      a) A meghívott barát, ha kilép a bajnokságból és újban indul, megszűnik a kapcsolat a barát és közöttem.
    • Ebben az esetben mit lehet tenni, hogy fenn maradjon a kapcsolat?
      b) A második csapatom miért nincs kapcsolatban velem (olyan értelemben, mint amikor azonos bajnokságban vagyunk)
  • Community Manager

Menjünk sorban végig a kérdéseken.

1. Milyen érméket szeretnél megkapni? Ha nincs elég pénze az illetőnek, akkor a különbözetet érmékkel pótolhatja... de ezt nem te kapod meg, hanem a játék. Egyébként honnan tudod, hogy a vevőnek nem volt elég pénze a játékosaidra?
      Ezektől függetlenül előfordulhat, hogy valóban nem kaptad meg a vételárat, ezt a legfelső, kiemelt témában leírt módon kell jelenteni.

2. Csak az új menedzserek után jár a jutalom, ha csatlakoztak egy bajnoksághoz és aktiválták a fiókjukat.

3. Milyen kapcsolatra gondolsz? Bejelölheted barátnak és beszélgethettek, bár nem világos, hogy ez miért olyan fontos...
      A második kérdést nem értem. Az alfiókokat külön kezeli a játék és mindegyiket külön-külön ligában kell használnod.

• Community Manager

Zárom a témát, mert a probléma a szokásostól eltérő módon, de megoldódott.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.