• Hungarian Moderator

@Simó-Zoltán Ezért kellett csapatot választanotok. Sajnos néhány esetben van, hogy esélye sem lesz a másik csapatnak, a csapat adottságai miatt, de ezeknek előre sosem fogok utánanézni, senkit nem fogok hátrányba hozni, és tulajdonképpen a játék tisztasága érdekében ugyanaz a feladat mindenki számára, és nem szabok külön feladatokat a meccsekre. Így mondjuk könnyen lehet, hogy így bár Origi veszített, de ha épp nem a Reallal játszana a Liverpool, hanem mással, akkor nyerhetett volna, nem tudhatjuk 😄 Szerintem így mindenkinek izgalmasabb.

A kérdés nem a helyes, nem fogok minden esetben utánanézni, vajon tényleg Origi volt-e a jó választás, ha lenne egy fiatalabb kettős állampolgárságú játékos, de Origival nevez, viszont az ellenfele játékosa még mindig idősebb, akkor is nyerhet.

A későbbiekben lesznek olyan kérdések, amik nagyobb kutatómunkát igényelnek majd, ott sem fogom megnézni, vajon igaza volt-e az embernek.

Én mindössze összehasonlítom a két játékost, és mivel Asensio fiatalabb, a Realé a két pont. Vagyis szükséges a játékos erőfeszítése, de nem csak ettől függ. Egyébként ezek az első kérdések szándékosan ilyenek lettek, a többinél majd meglátjátok, hogy simán előfordulhat, hogy bár lenne esélye nyerni az egyiknek, de mivel figyelmetlen, a másik fog.

• Hungarian Moderator

B csoport állása:

1. Real Madrid (3 pont, 2-1 gk)
    2. Chelsea (3 pont, 1-0 gk)
    3. Internazionale (0 pont, 0-1 gk)
    4. Liverpool (0 pont, 1-2 gk)
  • Hungarian Moderator

Kicsit visszatérve, @Simó-Zoltán gondoltad, majd végigböngészem az összes játékost és kiszámolom egyesével, melyik neve a leghosszabb? 😛

• Hát ez így jóval kevésbé korrekt 😕

• Hungarian Users

@Kapuszaggató mitől változott meg a korábban közölt eredmény ? ott 2-1 volt ide,tehát ha nem kapok megfelelő magyarázatot,akkor részemről off !!!

• Hungarian Users

@STAR-WARS-67 nem kell magyaráznod,most láttam az utolsó sort is-hááááát egyelőre a kaotikus káosz a maximumon ! meglehetősen elvesztettem az érdeklődésem (nem az eredmény miatt)

• Hungarian Moderator

Ajj sajnálom, de ne fenyegetőzzetek 😛 Próbajáték, ha nem tetszik nektek, nem érdemes erőltetni. Próbáltam minél részletesebben elmagyarázni a gondolataim, várjátok meg még a következő fordulót, ott tényleg sokkal többet számít majd, ki mennyire alaposan keresi ki a dolgokat.

• Hungarian Users

egy születési évet nem lehet elrontani,de befolyásolni sem ! ez teljesen fiktív kérdés,ha betesznek a keretbe egy 16 éves srácot aki 1 percet sem játszik,akkor ő a jó válasz? tulajdonképpen igen,igaz a kutya se hallott róla s nem minden média tünteti fel--ezzel csak arra utalnék,hogy csak rajtad áll mit fogadsz el s mit nem

• Hungarian Moderator

Ezért mondtam, hogy az átigazolási kérdésekről vegyük egyértelmű adatbázisnak a transfermarkt.de-t, ott a friss átigazolások egyből kikerülnek, aki keretben van, azt szabad válaszként használni, ki nincs, nyilvánvalóan nem.

A játék érdekessége amúgy ez, hogy sajnos van, hogy esélye sincs az egyik játékosnak, mert mondjuk a másik oldalon ott van a védelemben Aké, de neki csak 6-7 betűs védői vannak, ilyenkor nincs mit tenni sajnos, de benne van. Ettől még lehet, hogy pont abból a két pontból az ellenfél egy gólt se szerez, ő meg megnyeri a meccset.

A válaszaitoknak pedig nyilván utánanézek, ha olyan játékost kapok, akiről életemben nem hallottam (nem sok lesz, meglehetősen jól ismerem ezt a 8 csapatot), akkor utána fogok nézni, tényleg játszik-e Alex Hunter nevű játékos a Tottenhamben, vagy csak bekamuzta a jobb pontért.

Nem csak rajtam áll, elfogadom-e, egyáltalán nem erről van szó szerintem.

• Hungarian Users

@Kapuszaggató ezt a pontszámítást amúgy sem értem..😀 ..nekem úgy jön le mintha tökmindegy lenne mit válaszolsz,mert a gép utána random változtatja át "gólokká"--s nem is fogom magam fárasztani a megértésével,mert már most megsajdult a fejem..bár ez lehet a whiskeytől is..😀

• Hungarian Moderator

A whisky jó dolog 😄
    Szóval, nem mindegy, mert nagyon nem mindegy, hogy háromból kettőt megnyersz, vagy elbukod őket, mert nem mindegy, hogy 5-1-ről, vagy 1-5-ről indulsz a gólosztásnak.

Ha mondjuk már van három pontod, minden valószínűség szerint lesz egy gólod. Ha van öt pontod, szinte lehetetlen, hogy ne lőj gólt, ahhoz hatalmas balszerencse kéne. Ugyanígy, ha valaki mindhárom feladatot megnyeri, nagyjából 0,003 az esély a 0-0-ra.

Röviden, rengeteget számít, hogy ki nyeri a feladatokat, onnantól már kicsi az esélye, hogy változik az eredmény. Mindenki a maga sorsa kovácsa, ha jól csinálja, valószínűbb a győzelem, ha nem, akkor nem.

• Hungarian Moderator

Azért zavaros kicsit, mert most elsőre szándékosan könnyűeket adtam, kevés feltétellel, hogy megértsétek a feladatok lényegét, arra sajnos nem gondoltam, hogy ezzel bejön az a faktor, hogy hiába tudod, ki a csapatod legfiatalabb kettős állampolgárságú játékosa, lehet, hogy az ellenfélnek van egy csomó nála fiatalabb, az egyiket meg fogja találni, és már esélyed sincs. Ezért bocsánat, próbálom szűkíteni az ilyen kérdéseket a jövőben 😄

• Hungarian Users

@Kapuszaggató ok-pont erre akartam utalni,hogy hiába van fiatal ha amott van fiatalabb-így esély sincs hacsak a másik nem tud számolni😀

• Hungarian Moderator

Próbálok figyelni a kérdések kiírásánál, hogy kevés ilyen legyen, de sajnos elő fog fordulni. Illetve figyelek majd arra is, hogy ne legyen elég felütni a transfermarktot, ahol ott van egymás mellett a születési dátum és a két zászló 😄

• Hungarian Users

en mar baromira varom a meccsunk vegeredmenyet! 🕶
    (tolem lehet kevesebb is a kutatomunkara a hatarido) 🙂

• Hungarian Moderator

Még azért várjunk az ellenfeledre, küldeni fogja 😄 A Tottenhamre és az Atléticóra várunk.

• Hungarian Users

Kapu mi lesz akkor ha nem küldi el egy csapat az eredményt de a másik igen és lejár a határidő?
    akkor mind az 5 szám az övé?

• Hungarian Moderator

Mind a hat. Igen, akkor 6-0-ról jön a sorsolás.

• Hungarian Moderator

Feketejaguártól nem kaptam válaszokat, így a Tottenham-Barca meccsnél 0-6-ról jönnek a gólok: BBBBBB

Végeredmény:
    Tottenham 0 - 4 Barcelona (Andrés Gomes 7', Rakitić 15', Alba 76', 89')
    sorsolt számok sorban: 182, 7, 15, 165, 76, 89

A válaszok egyébként:
    a) nincs vs. Andre Filipe Tavares Gomes (0-13)
    b) nincs vs. Rakitić (1001/01/01-1988/05/10)
    c) nincs vs. Alba (0-4)

• Hungarian Moderator

Végeredmény:
    Arsenal 1 - 1 Atlético Madrid (Iwobi 68' ill. Filipe Luis 66')
    sorsolt számok sorban: 210, 128, 107, 68, 215, 66

Részletes jelentés:
    a) 21 vs. 14 ArAr (Chamberlain vs. Carrasco)
    b) '96 márciusa vs. '96 február ArAr (Iwobi vs. Lucas)
    c) 5 vs. 4 AtAt (Gibbs vs. Luis)
    Szóval a sorsolás sorrendje: AAAAMM