Játékos nemzetisége

• Csak egy rövid kérdés: jól látom, hogy az asztali verzióban (a többinél nem tudom) az átigazolási listában ott van a játékos "honnanjötte"? :)
    A saját csapaton belüli nézetben is fejlesztik ezt?
    Köszönöm a választ!
    :)
    Üdv mindenkinek, jó játékot!

• @dj_sunstealer ha az igazolásokra kattintassz a saját csapatnál,akkor ott van hogy honnan jött ,a pozíció,az érték,és az igazolási időpont meg a vételár ! viszont...Scott-az oldal kinézete átalakítás alatt van ? Ugyanis délutánra az egész kinézet és fiókok elnyújtva és szűkítve látható,pl.a kém által mutatott csapat összeállítás a fejlécen van,s így olvashatatlan

• [0_1497452048966_Kém - OSM.html](Uploading 100%)

• @STAR-WARS-67 ez 1 kép lett volna,de nem lett

• @STAR-WARS-67 marha jó ! a kezdőt sem lehet beállítani,sürgős orvoslást kérek különösen ha ez nem általános hiba !!! azaz nem érint mindenkit

• A "honnanjött"-nél az ország zászlójára gondoltam. :)

• Community Manager

Nem értem a kérdést. A zászló a játékos nemzetiségét jelzi, ami egyébként látható a csapat oldalon is, megfelelő képfelbontással.

• Ha asztali számítógépen jelentkezik be az ember és ránéz az átigazolási listára, akkor a név mellett nem volt eddig a nemzetiség, az ország zászlaja, csak ha belekattintottál...
    Szerintem így jobb, kérdés, hogy a saját csapatomnál is bekerül-e a frissítésbe...

• Community Manager

Már ott van a 3.0 indulása óta. A képernyőd méretétől függ, nálam csak 80%-os nézetnél látszanak a zászlók a csapat oldalon.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.