Mindig kilép!

• Ha belépek a játékba és beszeretném állítani a csapatot vagy edzeni akkor mindig kilép a játékból és vissza kell lépnem de utána ismét kidob már nagyon sokszor csinálta ezt.

• Community Manager

Melyik verzióban? Telefonon vagy böngészőben?

• @scottibrahim böngésző Google Chrome

• Community Manager

A böngésző teljes kitakarítása után is kidob a játék?

• @scottibrahim még nem próbáltam úgy, milyen kitakarítás után?

• Community Manager

Ezt kérdezem én is. Arra próbáltam utalni, hogy ha teljesen kitakarítod a böngésződet, akkor talán megoldódik a probléma.

• @scottibrahim Nem oldódott meg a probléma folyamatosan a központból kidobb a karrierbe vagy a bejelentkezéshez

• Community Manager

Próbáltad már másik böngészővel?

• Ne haragudjatok, hogy bele szólok, de a "böngésző kitakarítása" és a "másik böngésző" rég nem oldja meg ezt scott. Amióta az új verzió van folyton ezt csinálja sokaknál, szóval egy valós probléma, ami ellen végre találhatnának egy olyan megoldást ami nem 1 hétig válik be :/

Azokról a meccsekről meg ne is beszéljünk amik most divatosak lettek... eddig is volt, hogy pl 15-3-as lövéssel ki kapok 1-2-re, de nem minden nap... most minden fordulóban ott van, gyakran többször is és ez egy olyan játéknál ahol ezek a statok alapján kell taktikát fejleszteni eléggé bosszantóak!

• @Simó-Zoltán az első meglátásod nem tudom,viszont a 2. nálam is valós ! Az utóbbi 2-3 hétben többször is beleszaladtam megmagyarázhatatlan vereségekbe.A legszebb az volt ,amikor az Anderlechttel,mellyel behúztam az első 6 meccset,kikaptam egy computertől mely 6-ból 6-szor vesztett előtte.Hazai pályán...a csapatom 10x értékesebb s a forgatásnak köszönhetően pihent is volt.Első felindulásomban azonnal lemondtam,ami nem szokásom,s utólag ,higgadtabban meg is bántam.Sőt megpróbáltam újra benevezni oda,de ez ugye lehetetlen...ez egy kirívó példa,de sorolhatnám tovább is,.Pl az egyesületin a managerdza elleni vereség,amely lehet hogy a bajnoki címbe kerül-s ott te is láthatod hogy hogyan állnak az erőviszonyok.De erre értelmes és elfogadható magyarázatot nem fogunk kapni....:grinning:

• Community Manager

A böngésző kitakarítása mindig az első lépés a hiba azonosításában, először meg kell győződnünk arról, hogy kinél van a hiba. Ha ez megvan, akkor tovább lépegetünk, egészen addig a pontig, amíg össze nem rakjuk a teljes jelentést.

• @scottibrahim Kitakarítottam a böngészőt de sajnos a probléma nem oldódott meg most felléptem beállítani a csapatot a következő mérkőzésre és 4 szer lépett ki a Hoppá sajnáljuk valami nem sikerült üzenettel.

• This post is deleted!
  • Community Manager

Akkor megpróbálhatnád... De ha hálózati hibáról van szó, akkor nem sokat tehetünk az ügyben.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.