Nem jeleníti meg a taktikát!!!

• Nem jeleníti meg a taktikát!!! Így nem tudok taktikát állítani! Villám gyorsan csináljatok valamit más különb befejezem ezt a "játékot" !

• Community Manager

Változtasd meg a nézetet a böngészőben és így újra látni fogod.

• @LGabesz79 said in Nem jeleníti meg a taktikát!!!:

Nem jeleníti meg a taktikát!!! Így nem tudok taktikát állítani! Villám gyorsan csináljatok valamit más különb befejezem ezt a "játékot" !

Villám gyorsan csinálj valami(Scottibrahim leírta mit is kell! ;) ) , és ha megtetted akkor nem kell befejezned ezt a " játékot" ;) :D

• Hol írta le? GGGGGrrrrrrr!
    Napok óta szenvedek, 5 forduló után 1 pontom van...

• Community Manager

A téma második hozzászólásában. Azt is írjam le részletesen, hogy hogyan lehet a nézetet megváltoztatni?

• Igen, pls, nem mindenki informatikus...

• Community Manager

Milyen böngészőt használsz? Egyszerűbb elmagyarázni, ha ezt tudom.

• @lumbricus said in Nem jeleníti meg a taktikát!!!:

Igen, pls, nem mindenki informatikus...

Szervusz!
    Nos Google Chrome-ál:
    0_1498680338056_Ashampoo_Snap_2017.06.28_22h02m17s_001_.png
    Katt a 3 függőleges pontra,majd mikor bejön a kis ablak,ott lesz láthatod a "nagyítás" szó mellett jobbra az állítási lehetőséget! ott van az alap beállításod és attól balra illetve jobbra van - illetve a + gombocska!

A Firefox-ál:0_1498680511848_Ashampoo_Snap_2017.06.28_22h08m18s_002_.png
    Itt is a jobb felső sarokban van 3 vízszintes vonal,arra kat és már látható is a nagyítási alapbeállításod! mellette balra és jobbra van a - illetve a + gombocska!

Vagyis bármelyik is van a minuszt nyomd úgy hogy 90 %-ék legyen!(Mindkettőnél az alap 100%-ék)
    Remélem tudtam segíteni! ;)

• Igen, "szájbarágásod" segített. Köszi! :)

• Sziasztok!
    A 3 leggyakoribb böngésző a Chrome, Firefox és az Explorer!
    Mindhárom esetében a legegyszerűbben egy görgős egér segítségével tudod változtatni a méretet (a mai világban nagyon régi egér kell, hogy ne legyen görgő rajta - a görgő a jobb és bal "klikk" közt értendő, nem a régi görgős érintkezésű egerekre! :D !)
    Művelet: Le nyomod a billentyűzeten a "ctrl" billentyűt (bal oldalon a legalsó) és kezded görgetni a görgődet fel/le attól függ növelni akarod vagy csökkenteni a nézetet! A méretet %-ban meg jeleníti a Chrome esetében jobb felül azonnal! ;) Azt gondolom ezt mindenki meg érti és senkinek sem kell bosszankodnia emiatt! ;)

Mindhárom esetben kipróbáltam most mielőtt le írtam, hogy ne tévedjek! Opera esetében nem tudom, de több mint valószínű, hogy ott is működik, de én sosem használtam!

Neymar Fan. leírása tökéletes, ÉN ezt szoktam meg és gondoltam le írom! :slight_smile:

• Hungarian Moderator

Csak hogy még fokozzuk az élvezetet, a
    ctrl billentyű nyomva tartása és a +, - jellel is lehet változtatni, legalább is mozillán :D

• @chypy20 Chrome esetében is működik! :D

• Köszi Neymar Fan a segítséget! Eddig szinte az összes Computeres csapat ellen döntetlent játszottam. Remélem eztán jobb lesz! ;-)

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.