Mindennapjaitok

• @kapuszaggató said in Mindennapjaitok:

Át át..és eltűntünk mind

Mind? 😉 😄

• A tipper.io-s játék végeredménye:
    alt text

• Hungarian Moderator

Áh nem tudtam visszajelentkezni miután egyszer tippeltem, de az viszont elég jó lett 😄 és Franciaországot is eltaláltam, ha rendesen játszom tuti siker 😛

• Community Manager

Nem volt külön bejelentve, szóval valószínűleg nem tűnt fel senkinek... de most már a weboldalon is el lehet indítani az új párbajokat, az egyesületek profiljáról.

• SCOTT VAGY AKARKI VALAMIT MAR TEGYEN.....
    Supportnak valami jelzest mert nem igaz h igy lecsalhatnak egy ligaba, hogy folyamat atveszik a gep felett az iranyitast es letaboroznak.. mar 4. Tabornal tartok abbol 3 igy ment el.......!!!! S valszeg meg 2 elfog... most is atveszik az 1celu csapatot amely 9!!!!helyen all es valszeg azert mert nem sokara jatszok vele.. igy probalnak buktatni az egyiptomi $&$,$$;$&$. 800boss coint ilyenre kell elszorjak ja.. vagy ez direkt a jateba van epitve, hogy tob boss clint huzzon ki az emberbol? Siman kinezem amilyen nevetseges az egesz... report semmit nem er.

• @zaaxaax1 Neked kell jelenteni a csalás gyanúját.

• @zaaxaax1 Amúgy nem kell elszórni a táboraidat,jó taktikával meg lehet verni egy tábort.Vagy szelektálj,döntsd el ki ellen érdemes táborozni.Cipruson amely most fut,kaptam 15 forduló alatt 5 tábort,én 1-et adtam.Mégis 3. helyen vagyok 1 pont hátrányban.

• ahogy tapasztalom sokat nem er a csalasjelentese, haveromnal is alaparon cserelgetik a jatekosokat 2csapattal az ellenfelei, report minden megvolt, nemtortenik semmi.

Jah hat vegulis igaz, kell egy jo taktika es akkor nyugodtan a masodik helyezet tobb accal lepjen be a ligaba gepek helyere es taborozzon le miert is ne..
    Amugy most kezdtem ujra, nincs meg olyan biztos taktikam ami taborok ellen jo lenne (szerintem) amit utolag allitottam azzal most 23meccs ota veretlen vagyok, de meg igyis veszelyben a bajnoki 😄 Pedig a masodik helyezett -csalo- csak annyit csinalt, hogy szezonelejen benyomott egy 433-at vett 3-4 jatekost es ennyi :)) jatekosai folyamat 70%on vannak, 70-esek megis hozza a meccseit kiveve ellenem vagy a 3 ellen.. pedig megy a duma, hogy oda kell figyelni a taktikara meg az eronletre mert sokat szamit, erre meg a csoro pont megmutatja, hogy lof*sz az egesz, tolj be egy topceluval egy 433at es majd szezonvegen lepj ujra be es ott a 1-2-3 hely 😄 havernal is ugyanez van ott 1.celuval csinaljak ezt, masik haverom meg pont ezt csinalja h berakot egy random 433 szelsot es veretlen 10fordulo utan a wolfsburggal

• @zaaxaax1 Amikor én csalást észrevettem s jelentettem,2-3 napon belül ki voltak zárva a managerek.Ez már többször is megtörtént.Nálam a fiókjaim ellentmondanak neked..Ciprus-Omonia 3. céllal 10.,APOEL 1. céllal 5.Angliában Chelsea 1. céllal 9.,Tottenham 1. céllal 4. és az Arsenal-Manch.U. is 6-8 helyen áll,s nekik mostanában lécelt le a managerük.De a többinek van.Amúgy miből gondolod hogy több accounttal lép be valaki? Ha a gyanúd megalapozott,azt le kell írni egy jelentésben hogy mire gondolsz.Csak annyit jelenteni hogy gyanús,kevés.Nem tudják mit vizsgáljanak.Nézz utána ilyeneknek-5 -10 perc különbséggel lépnek be a managerek többször is.Egymás közötti tranzakciók..ilyesmik

• Segitsegekben mar kifejtettem ertelmetlen rage formajaban. Eleg egyertelmu volt, az 1. celu El Ahly managerje a 23-24 fordulo kornyeken lemondott mivel 3 helyre csuszott 8pont hatrannyal, oke.. gep iranyitja az El Ahlyt tovabb, 4-5 fordulo lemegy. 30fordulo kornyeken a masodik helyezet ellenfel akivel azonos pontszammal voltunk hirtelen botlott. Erre a botlas utan mi tortenik? hirtelen a gep iranyitott csapatok menedzserekre talalnak:v Most komolyan ki az aki a bajnoksag vege fele atveszi egy elso celu csapatot amely a 3helyen all. Persze nem volt veletlen, olyan csapatok kaptak managert akik ellen jatszanom kell/kellett. Erdekes modon az El Ahlynak is akkor kerult manager amiutan botlott a masodik es ra 2napra pont velem kell jatszodjon, jott is egy edzotabor. Jo.. vegyuk ugy hogy ez veletlen egybe esesek, viszont ott voltak a belepesek, az el ahly ''uj menedzserjr'' es a wadi (2hely) managerre azonos idoben lepett be vegig. A wadis gyerek szezon elejetol fogva mindig 20:40korul lepett be, szoval vegig az volt ,hogy Wadi belepett 20:42kor, 20:46kor az El Ahlys, ez meg oke.. de a vicc akkor volt mikor a szezonba talan eloszor a Wadis manager hajnal 3:25kor lepet be, 3:28kor az El Ahlys is, azert ekkora veletlen nehezen osszehozhato. (screen is van, nem fix 3:25kor de hasonlo hajnali idobe volt telo nincs nalam). Aztan miutan nyertem az El Ahly ellen (ugye taborozott, kellet reszemrol is, 3-2) szepen rairtam chaten a Wadis gyerekre , hogy szep probalkozas volt nem jott be es h ment a report stb (persze elegge karomkodva amiert remelem nem jar buntetes ha chaten szidkozodas tortenik) erre masnap este kovi fordulo utan eltunt az El Ahly managerje.
    Szoval adott egy 3 helyen allo El Ahly aki par fordulon keresztul senkinek se kellet, de amiutan botlott a masodik helyen allo Wadi es veszelybe kerult a bajnoki cime, egybol elfoglalta valaki az El Ahlyt s megprobalt taborral botlasztani.
    Egyebkent mar mindegy, ma botlot a Wadi, igy ujra 3pont elonyom van, 4bajnoki van hatra abbol 3 kb kotelezo (1gep +2 inaktiv szinte utolso helyen allo manager), az egyik meg az ujabb erdekes Zamalek, aki 1 cellal 9helyen all, szezon kozepe ota nincs managerje aztan a Wadi botlasa utan neki is lett, de ha hozni tudom a 3meccset amire jo eselyem van akkor nem fog szamitani a Zamalek elleni meccsem + a Wadinak van 1-2 komoly merkozese hatra szal ezt mar bekene huznom de nem bizom el 😄

• @zaaxaax1 Mondjuk olyan veszi át akinek az az ország hiányzik a világlefedettségből.S nem érdekli a cél,csak a coinsra hajt.Na látod,ezek az időpontok már valóban gyanúsak.De nem a managernek írkálj mert minek ? Ezeket az időpontokat írd le a jelentésben.Ide hiába írod,ez nem az a hely ahol kivizsgálják.Ha ugyanazon gépről lép be,akkor már meg is van az op cím alapján..

• A Zamalek es az ex El Ahlys aki letaborozott is jatszott mar egyiptomi ligaba, celt elerve szoval sokat nem segitett volna nekik a vilaglefedettsegben. Maskepp en is gondoltam erre az opciora, de azert durva lett volna, hogy 3 helyen all, elore ugyse tud jutni, hatra se tud bukni olyan pontaranyai voltak de ellenem betolt egy tabort csak ugy miert ne..
    Egyebkent, jelentesbe ha a screeneket feltoltom egy linkre akkor azt is megnezik, van ertelme? Azaz haveromnal kene mert alaparon cserelgetik a jatekosokat 3manager a ligajaban (elokeszuleti napokban tart) + csak ip cim alapjan tilt? Mert lehetseges, hogy haverjaval cserelgetnek (ami szinten tiltas nem?) vagy hogy mashonnan lep be esetleg megkert valakit pl egy ismeroset, hogy ezeket adja el neki ilyesmi.

• Hungarian Moderator

képeket mindenképpen töltsél fel a jelentéshez, az áron aluli adásvételhez is, ott három játékos csere a minimum ami szükséges ahhoz,hogy csalás gyanúja felmerüljön....

• Hanem dobj egy meghívót nekem, szét verem a táborosokat és elmegy a kedvük az egésztől! Á dehogy 😄

• Ujrakezdesnek szerintem megfelel 😄 #f2p

alt text

!https://imgur.com/a/Zk6vbEP

• Sziasztok!

A tipper.io online 'tippverseny' oldalon létrehoztam minden elérhető sorozatra egy-egy OSM Magyarország csoportot, a magyar OSM közösség számára. Egyszerű, átlátható, élvezetes egész szezonon átívelő barátságos versengés várhat azokra, akik részt vesznek. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, segítek. Az érdeklődők az alábbi linket tudnak csatlakozni, abba a csoportba, amelyik szimpatikus, akár csak egybe, vagy akár az összesbe is.

OTP Bank Liga (NB1)
    http://mlsz.tipper.io/hu/osm-magyarorszag---nb1-5b7e8bdea5ab0/?join_code=064f0791bc9966c5d4316d593cdf60ef

Merkantil Bank Liga (NB2)
    http://mlsz.tipper.io/hu/osm-magyarorszag-nb2--5b7e8ca10b150/?join_code=6b503b11a5eaefae32b8f2bb783b351d

Bundesliga 1 (Németország)
    http://tipper.io/hu/osm-magyarorszag---bundesliga-5b7e8e031d83b/?join_code=604367e1f50a34b3bd6429071de12f0a

Serie A (Olaszország)
    http://tipper.io/hu/osm-magyarorszag---serie-a-5b7e8dc35d95c/?join_code=c85d3a8bbf97251432b9b365accab02c

Premier League (Anglia)
    http://tipper.io/hu/osm-magyarorszag---pl-5b7e8d7a14aae/?join_code=3842a635280b010a46fcf0c266a0ce60

La Liga (Spanyolország)
    http://tipper.io/hu/osm-magyarorszag---la-liga-5b7e8d2fbfcf2/?join_code=0910d853977a76cdce513305400b5cc0

Üdv,
    verebadi

• Most látom, hogy néhány link sajnos törött... fogalmam sincs mi lehet az oka
    Akit érdekel az írjon privát üzenetet OSM-en keresztül.

• Régen a fórum sokkal aktívabb volt. Persze nem ezért futottam neki újra a játéknak, de elég szomorú, hogy ilyen kihalt hely lett belőle. ☹

• @pintér-őőő-attila Sajnos igen! 😕 De azt is mondhatjuk, hogy most a rendeltetésének legmegfelelőbb módon, hasznosan alkalmazzuk/zák. Viszont kevesebb embernek talán.

• @simó-zoltán Én szerettem a régi fórumot. Tök jó kis közösség jött össze rajta és remek témák voltak, a tizenegyespárbajt nagyon bírtam. 😁