Mindennapjaitok

• @olivermagic7 Szia. így van. 17 éves vagyok, de ezeket én is szerettem, mert már kiskoromban is sokat használtam a fantáziámat, és ez segített kikapcsolódni. Elvétve felnézek és nagyon örülök, ha látom Kaput, vagy fakatejagut. Neymar Fan. szerencsére aktív 🙂

• Ki tudja,ki találta fel az éjszakai műszakot? 😂
    Ha megtalálom,kicsinálom! 😄

• Hungarian Moderator

Már az előző fórumon is haldoklottak a kávéházi témák, nem tudom, hova lesznek az emberek, de amikor inaktívabb lesz kicsit, az nekem is elveszi a kedvem. Ez a mostani fórum pedig alkalmatlan az ilyen játékokra, mert külön fórumra kevesen jönnek.

Abban pedig nem bízhatunk, hogy újakat látunk itt, mert a játékot a böngészős verzió helyett már inkább alkalmazás formában fejlesztik, abban pedig asszem nincs is fórum, vagy ha van, akkor se használják sokan.. Sajnálatos, de sajnos ez van 😞

• Community Manager

Ott is nemsokára lesz fórum, emiatt felesleges aggódni. 😛

• A főnök nyújtogatja a nyelvét 🙂 Flegma lett 😛

• Szerintem úgy lehetne feltámasztani, ha adnának a játékosoknak jutalmat 10,20,50 hozzászólás után. Belátható mennyiség, de ha ennyi alatt nem kedveli meg az illető, akkor semmikor sem. Ezzel párhuzamosan minden kezdőnek be lehetne dobni ott azt a figurát első belépéskor, hogy hé, nézz már fel ide. Csak kicsit a fejlesztőknek promózni kéne ezt is.

• Community Manager

Srácok, én nem akarok senkit megbántani, de a fórum opcionális dolog. Nehogy már jutalom járjon azért, mert valaki ír valamit, ennyire azért nem kétségbeejtő a helyzet. Tele lenne egy szavas, felesleges hozzászólással a fórum.

• @olivermagic7 A befejezett bajnokságok jutalmazása is igen szűkmarkú ! Milyen jutalomra gondoltál ? Bosscoins? Hát én nem hiszem hogy premizálnák a hozzászólásokat bármilyen módon is.

• @scottibrahim úgy látom egyszerre gondoltunk ugyanarra...😀

• Arra valóban nem gondoltam, hogy ezzel tele lenne szeméttel az egész. Azért a bemutatóba bele lehetne rakni hogy azért van itt ilyen is. Az is igaz, hogy opcionális, de mivel jelen helyzetben nem igazán látom, hogy új hullámban jönnének mások, valamit azért csak kezdeni kéne ezzel, mert akkor így az opcionalitása is elveszne, hiszen magával beszélgetni máshol is tud az ember.

• 0_1492358557230_1492352598032-happy-easter-lr-resized.png

• @STAR-WARS-67 nem én csináltam,a nemzetköziről csórtam...😀

• Community Manager

Akartam is mondani, hogy nagyon minimalista lett, de talán így a legjobb.

• @scottibrahim scott tetszik a lila... jelzésed... nem tudom minek hívják pontosan 😄 Talán.. dögcédula? 🙂 😛

• Egy másik topicban felmerült egy sorozatra való asszociáció.Azt gondoltam,hogy ide inkább való ez a hozzászólás.Nem vagyok sorozatfüggő (a tv-ben a Hegylakót meg a Csillagkaput néztem csak ),de 3 olyan sorozatot ajánlok üres percekre,amiben nincs üresjárat,végig leköti a figyelmet és várod a folytatást. Ezek címei-A TRÓNOK HARCA.....VIKINGEK....100-A VISSZATÉRŐK......ha valakit érdekel,az efféle itt megnézheti-- https://www.sorozat-barat.club---de több ezer sorozatból lehet válogatni bármilyen műfajból.

• most éppen az ŐSLÉNYEK😀 KALANDORAI-ba kezdtem bele..

• Hungarian Moderator

@STAR-WARS-67

A Visszatérők az kb. miről szól? 🙂

Amit én tudok ajánlani (persze a GoT után :)), az még a Sherlock (Cumberbatch-es) és a Suits/Brilliáns elmék (ez egy ügyvédes sorozat) 🙂

• @feketejaguár02 egy földi apokalipszis után túlélők egy űrhajón keringenek a föld körül,de fogytán van az oxigén.A földön a nukleáris katasztrófa után az űrhajón élők szerint lehetetlen élni,de nincs más választásuk így 100 fiatalkorú bűnözőt küldenek a földre,hogy megtudják mi az igazság.Visszaút nincs.Találnak különböző népcsoportokat akik harcban állnak egymással.Meg savas esőt is.A történet a 100-ak és a földiek egymással való atrocitásairól és harcairól szól.De rettentően jó a képi világa és a története is.Volt hogy egy nap megnéztem 4-5 részt is.S folyamatosan forgatják az új részeket mert óriási a népszerűsége.Nagyon jó !

• de inkább idemásolom a tartalomjegyzéket,most jutott eszembe

• Az azonos című, még megjelenés előtt álló Kass Morgan regény feldolgozása, egyfajta posztapokaliptikus ‘Legyek Ura’, amelynek története 97 évvel egy nukleáris háború után játszódik, amely elpusztította a civilizációt. Az utolsó túlélők egy űrhajóról 100 tinédzsert küldenek a felismerhetetlenségig megváltozott Föld felszínére, hogy kiderüljön, benépesíthető-e még a bolygó. Azonban mind a százan sötét titkokat hordoznak magukkal, és hamar rájönnek, hogy múltjukat nem hagyhatják maguk mögött, az űrben.