• Turkish Users

  Kingula adlı menajer özel mesajdan küfür etti, kendisini ekran görüntüsü ile birlikte reportladım ancak herhangi bir ceza aldı mı belli değil, aldıysa bile öyle hafif bir ceza almışki haberimiz bile olmuyor. Küfür eden bir oyuncuya nasıl bir ceza verilebiliyor ki hala aynı ligde barınıp bizimle iletişim kurabiliyor düşününce gerçekten ilginç. Küfür online oyunların en ağır suçlarından biridir, insanlar bu yolla davalık oluyor ancak oyunun verdiği ceza yok veya aşırı basit.

  72 saat oldu report edeli. Umarım gereken yapılır, kimse bu oyunu ramazan günü yendiği rakibinden annesine küfür yemek için oynamıyor.


 • @Cabbarcan-Cabbarcanoğlu Merak Etmeyin Rapor Ettiyseniz 72 Saat İçinde yönetici arkadaşlar raporunuza cevap verecektir.Suçlu Bulunursa Gereken Cezayı Alacagından Hiç Şüpeniz Olmasın.

 • Turkish Users

  72 saat bu akşam dolacak zaten, bu kadar uzun bir süre geçmese konu bile açmazdım. Ama bu yapılan davranışın hafif bir cezayla geçilmesi adaletli değil. Şimdi bende ona mı küfür edeyim yani?
  İnşallah yönetici arkadaşlar gereken cezayı verir.


 • This post is deleted!

 • @Cabbarcan-Cabbarcanoğlu Merhaba,

  Kimse küfür etmek için oynamıyor veya küfürlere suistimal vermiyor, raporladığınız menajer küfür ettiyse; PM Ban alır yani özel mesajları kullanamaz yazamaz kimseye. Ama bu komple verilen ceza değildir. Belirli gün sayısına göre ceza alır ve giremez, süresi dolunca tekrar mesaj gönderebilir. Yine yaparsa cezası katlanır.

  Neticeleri ve kuralları bilmeden yetkili yargılamak veya oyunu kötülemek de birşey kazandırmayabilir.

  Ayrıca forumlardan hile/kural dışı hareketleri bildirim yapmak yasaktır, lütfen rapor edip bekleyiniz.