Eltünt a csapatom!

• Tegnap kezdtem egy új ligát, elköltöttem 126 csillagot, equst vagy a mi a nyavaját! Ma reggel pedig azt vettem észre, hogy nincs csapatom!
    Találkozott valaki hasonló helyzettel?! Mit lehet ilyenkor tenni?

• Hungarian Moderator

@salszab
    Megnézzük a jelentést, és nemsokára visszajelzünk.

• Community Manager

Melyik fiókodról van szó és tegnap kb. hány óra körül jelentkeztél be utoljára?

• @scottibrahim said in Eltünt a csapatom!:

Melyik fiókodról van szó és tegnap kb. hány óra körül jelentkeztél be utoljára?

A fő fiókból és az időpont kb.15 - 16 körül!
    A csoportból kaptam két üzenetet:-ازاي
    ريال مدريد 011569874 június 29
    -انا وانت ؟
    ريال مدريد 011569874 június 29

• Community Manager

Nagyon-nagyon ritkán, de azért előfordul, hogy két menedzser ugyanabban a ligában ugyanazt a csapatot foglalja el. Az ilyen szituációkat a játék azzal oldja meg, hogy az esti szimuláció közben az egyik menedzsert kiteszi a ligából. Véletlenszerűen megy a dolog, vagyis soha nem lehet tudni, hogy ki lesz a balszerencsés... itt most például te voltál az. Valószínűleg az arab menedzser is azért írt, mert feltűnt neki, hogy ketten vagytok egy csapatnál.

Nagyon-nagyon ritkán, de azért előfordul, hogy két menedzser ugyanabban a ligában ugyanazt a csapatot foglalja el. Az ilyen szituációkat a játék azzal oldja meg, hogy az esti szimuláció közben az egyik menedzsert kiteszi a ligából. Véletlenszerűen megy a dolog, vagyis soha nem lehet tudni, hogy ki lesz a balszerencsés... itt most például te voltál az. Valószínűleg az arab menedzser is azért írt, mert feltűnt neki, hogy ketten vagytok egy csapatnál.

És akkor az elveszett érméim???

• @salszab said in Eltünt a csapatom!:

@scottibrahim said in Eltünt a csapatom!:

És akkor az elveszett érméim???

Ezt az OSM-nek orvosolnia kellene!
    Ha jól tudom, minden adatot egy mappába gyűjt a redszer!

• Community Manager

Mappába? :confused: Megkérdezem, remélhetőleg jár valamilyen kompenzáció, de mivel hétvége lesz, legkorábban csak hétfőre várható válasz.

Mappába? :confused: Megkérdezem, remélhetőleg jár valamilyen kompenzáció, de mivel hétvége lesz, legkorábban csak hétfőre várható válasz.

Oké, várom a választ

• @salszab said in Eltünt a csapatom!:

@scottibrahim said in Eltünt a csapatom!:

Oké, várom a választ
    Van már valami hír?! Mert ugye hétfőről volt szó!

• Community Manager

Nagyon sajnálom, de a jelek szerint nem lesz kárpótlás. :(

Nagyon sajnálom, de a jelek szerint nem lesz kárpótlás. :(

Miért?
    Fizettem érte!
    Egy szolgáltatásért fizettem, érmékért cserébe! Önhibán kívül elveszett 126 érmém! Ez azért nem így működik! Ezt kötelező nekik orvosolni!

• Community Manager

A szolgáltatást kifizetted, az érméket megkaptad. A gond viszont az, hogy a játék nem követi nyomon, hogy hogyan, melyik ligában költöd ezt el... Bizonyíték nélkül sajnos semmit sem adhatnak, ezért húzódott ilyen sokáig a dolog.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.