• Turkish Users

  Liglerimden birisinde her hafta oynayacağım takımı yeni bir menejer(yeni sıfır hesap) alıp antreman kampı yapıyor sırf bana puan kaybettirmek için , ligdeki rakiplerden birisi bunu yapan haliyle ama ben çözemiyorum kim olduğunu. Şikayet ediyorum oyun üzerinden ama ilgilenilene kadar o günün maçı oynanıyor sonra adam takımdan istifa ediyor,yeni bir sıfır hesapla tekrar siradaki oynayacağım takımı alıyor.. olay da çözülmüyor haliyle. Puan kaybetmedim ama bi yerde kaybetcem bu gidisle. Amacımız eğlenmek ama bu olay can sıkıyor , nasıl bir çözüm bulunabilir buna.. adminler kimin aynı yerden girdiğini vs çözerler diye düşünüyorum , cok zor olmasa gerek.. (Portekiz ligi)
  Teşekkürler şimdiden ..

 • Turkish Users


 • @bhdrerdn Lütfen hile Yaptığından şüphe Ettiğiniz Menajer lerin profiline girerek hileciyi Rapor edebilirsiniz 72 saat içinde yönetici Arkadaşlar Raporunuza cevap verecektir. NOT:Emaile gelen linki onaylamıyı unutmayın.

 • Turkish Users

  Şikayet ediyorum zaten ama o arada başka hesaplar açarak buna devam ediyor kim yapıyorsa.. dediğinizi yaptım mailden de onayladım dün , dünkü hesap için ama 72 saat diyorsunuz adam 13 14 saat içinde işini hallediyor sonra istifa ediyor zaten.. Neden haksızlığa uğrayayım ki burda ben.. önemli olan fake hesaba ceza verilmesi de değil , asıl bunu yapan hesabın tespit edilip ceza verilmesi ki yapmaya devam etmesin . Şahsi fikrim bu yönde ..


 • Gönderdiginiz rapora baktim. Maalesef menajer istifa etti. Yani bir sey yapamam. Ama sunu size öneririm. Bir dahakine raporunuza resim eklerseniz isimiz daha kolaylasabilir.


 • @bhdrerdn Kendiniz lig oluşturup, sizin onayınız olmadan lige girmesini engelleyebilirsiniz.