Jak usprawnić działanie skauta? Sugestie!

 • Community Manager

  1. Jakiego typu ulepszenia proponujecie wprowadzić w pracy skauta?
  2. Co wam się nie podoba w obecnej pracy skauta?

  Potrzebują od was zebrać te informacje w związku z pracami nad zmianami w używaniu skauta, więc nie zwlekajcie z waszymi sugestiami, bo to może właśnie wasze pomysły mogą okazać się najciekawsze i pomogą zoptymalizować użycie skauta :thumbsup_tone1:.

 • Polish Moderator

  @Dovco_HandF Przydałaby się możliwość ustalenia ceny za zawodników, których skaut ma nam przywieźć. Chodzi mi o przedział cenowy.


 • @ToomAnyWays said in Jak usprawnić działanie skauta? Sugestie!:

  @Dovco_HandF Przydałaby się możliwość ustalenia ceny za zawodników, których skaut ma nam przywieźć. Chodzi mi o przedział cenowy.

  Przedział cenowy to dobry pomysł , obecnie nie ma takiej opcji i skaut wyszukuje mi nieraz zawodników na których nie posiadam wystarczająco funduszy . Można wprawdzie dopłacić monetami ,ale to są jakieś chore ceny.


 • Mógłby wracać szybciej.


 • Fajnie by też było gdyby skaut przywoził zawodników o takich skillach o jakie proszę , a nie ostatnio wysłałem skauta po zawodników o jakości 90+ ,a on przywiózł mi dwóch o jakości 90+ , a jednego o jakości 82 .

  0_1500214113784_skaut.png


 • Powinniśmy mieć większy wpływ na jakość zawodników wyszukiwanych przez skauta. Przedziały skili co 10 są za duże. Np. Potrzebuję zawodnika na początku 70, czyli np. 70-73, a przywozi mi trzech tak 78-79 i na takich mnie nie stać i w ogóle nie chcę takich kupić.


 • @Dovco_HandF

  1. Jakiego typu ulepszenia proponujecie wprowadzić w pracy skauta?

  Zmianę mechaniki. Wprowadzenie opłaty za wysłanie scouta 15 monet, a następnie scout przywozi Ci 2 zawodników za 1 monetę. Fajnie by było gdy wydłużył się czas kiedy tych zawodników można nabyć do 12h. Można by dodać przedział cenowy za zawodnika bądź zmniejszyć przedziały w wyborze skilla powiedzmy na coś w tym stylu 66-70, 71-75, 76-80 itd. Świetną opcją byłaby możliwość zablokowania scouta w ustawieniach przy zakładaniu ligi. Jest to bardzo pożądana opcja.

  @Dovco_HandF

  1. Co wam się nie podoba w obecnej pracy skauta?

  Nie podoba mi się fakt iż praca scouta jednorazowo łupie mnie po kieszeniach na 45 monet za 3 zawodników. Nie podoba mi się to, że zawodnicy ze scouta wiszą tylko 6h jest to zdecydowanie za krótko - moim zdaniem powinni wydłużyć to do 12h.


 • @Cezarro said in Jak usprawnić działanie skauta? Sugestie!:

  Fajnie by też było gdyby skaut przywoził zawodników o takich skillach o jakie proszę , a nie ostatnio wysłałem skauta po zawodników o jakości 90+ ,a on przywiózł mi dwóch o jakości 90+ , a jednego o jakości 82 .

  0_1500214113784_skaut.png

  Bardzo często dzieje się tak w mocnych bądź też długich ligach. Spowodowane jest to tym, że wysoko skillowych graczy jest nie wystarczająca ilość biorąc pod uwagę jak na wersji 3.0 sprzedają się piłkarze i jakie progresy możemy kręcić.

 • Polish Users

  Moim zdaniem fajnym pomysłem było by przywrócenie skaut listy, z której byśmy mogli sobie wybierać 3⃣ graczy na podobnym pułapie umiejętności.


 • Może opcja,że można wpisać dane piłkarza i wtedy nam go szuka 😛 Łatwiej by się szukało konkretnego gracza 😉

 • Polish Users

  Fajna bylaby opcja szukania kazdego z tych trzech graczy osobno tzn. Potrzebuje np pomocnika, obronce i bramkarza to zeby takich graczy mi przywiozl. Teraz mozna nie wpisywać pozycji graczy i ustawic np szukanie defensywnych pilkarzy, ale juz kilka razy przy takim szukaniu i tak trafiali mi sie napastnicy po prostu z wysokim skillem obrony. Pewnie malo realne jest by moja sugestia przeszla i by mozna bylo ustawic szukanie kazdego gracza z osobna, ale wg mnie bylaby to fajna opcja na bitwe, bo tam kupuje sie prawie zawsze wszystkich 3 graczy "na handel" od skauta, a nie wybiera jednego spośród propozycji. • Wolałbym aby scout był kobietą;)