Jak założyć własną lige

• Witam. Chciałbym założyć własna prywatna lige ze znajomymi. Kupiłem coinsy, z tym że nigdzie nie mam opcji "stwórz lige itd. Czy trzeba spełniać jakieś wymagania żeby założyć prywatną lige? z góry dziękuje

• @dejwolek Wystarczy mieć chęci oraz monety/coinsy na daną ligę.
    1. Utworzenie ligi jest teraz proste :arrow_down:
    0_1501542495008_Utworzenie Ligi-Forum.jpg
    2.Wybierasz ligę/kraj gdzie chcesz zagrać
    0_1501542506712_Utworzenie Ligi - Kraje.JPG
    3. Zmień nazwę swojej ligi. :arrow_down:
    4. Wejdź do ustawień ligi :arrow_down:
    0_1501543046626_Przykład Anglia-Forum.jpg
    4.(A) Zmień ustawienia Ligi na takie co Ci pasują :arrow_down:
    0_1501543065109_Ustawienia Ligi.JPG
    5. Wybierz klub (Podałem przykład Anglii) :arrow_down:
    0_1501542975998_Przykład Anglia-Forum.jpg

Mam nadzieję że pomogłem. Proszę pisać jak byś potrzebował pomocy na Forum-Pomoc. Forum-Czat służy do innych rzeczy. ;)

• Wszystko okej, ale przy wyborze klubu nie mam opcji utwórz ligę. czy to jak długo istnieje moje konto ma jakieś znaczenie? Poradziłem sobie w troche inny sposób, znalazłem dane do starego konta i tam wszystko wyglądało tak jak na Twoim screenie

• @dejwolek Ogólnie nie wiem jak teraz wygląda czas przed pierwszym sezonem. Jednak możliwe jest że twórcy gry dla nowych graczy zrobili inaczej z przyczyny wielu trudności w grze itp. Mogli z tych przyczyn uznać że lepiej jak nowy gracz dołączy do ligi strwożonej przez OSM lub gracza innego.
    Dobrze jest robić screeny, gdyż nie zawsze wiemy jak mają nowi gracze lub z jakimi problemami/problemem ma każdy gracz.

• Polish Moderator

Wszystko zostało wyjaśnione, także zamykamy temat :closed_book:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.