Sezon sonu kazanılan bc sayısı

• Herkese iyi günler sezon sonu kazanılan bc sayısın azlığına değinmek istedim mesela ligde sonuncu takıma kaşifle vs takviyeler yapıp şampiyonluğa oynatmak için bile minimum 300 küsür bc gerekiyor sen o takımı şampiyon yapsan bile kazanacağın mp 4000-5000 yani 100-150 altın (bc) kazanıyorsun her türlü zarardayız en azından %2.5 kuralı yerine %5 yapılsa hem menajerler daha fazla ve rahat takviye yapar hem de bu oyunu güzelleştirir.Görüşlerinizi belirtin, olumlu-olumsuz hertürlü görüşe saygılıyım

• Bence olumlu. 👍

• o zaman adamlar neyden para kazanacaklar,online oyunların geneli paralıdır eskiden alt takımları alma bcyle yapılıyordu şuan ücretsiz.ayrıca mobilden reklamları izleyerek ücretsiz günlük 20 30 bc kazanabilirsin naçizane tavsiyem :) %5 herkesin işine gelir gamebasics hariç :)

• Ben de buna benzer bir öneri yazmıştım birkaç gün önce. Gamebasic para kazanması lazım ve %2.5 olması bizleri biraz daha tutumlu kullanmaya sevk ediyor.Herkesin istediği ama kabul olmayacak bir öneri gibi geliyor bana.

• Yani %5 olmasa bile %2.5 tan biraz daha fazla olsa iyi olur %3 veya %3.5 olabilir

• Turkish Moderator

@kateupton2001 Benim görüşüm olumsuz neden diye soracak olursan sen eğer harcadığın coins kadar lig sonunda coins kazandığın zaman OSM Market te ki coins paketlerinin ne anlamı var ? Kimse coins almayacaktır . Herkes bütün özellikleri açık olan liglerde oynamayı tercih eder nasılsa harcadığım coinsi alabilirim düşüncesiyle . Ama öneriniz illaki dikkate alınacaktır :thumbsup:

• @hestera herşeye para için bakmamak lazım

• Bu konuda GameBasics kararı nettir ve herhangi bir değişiklik düşünülmemektedir.

Öneri için teşekkürler.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.