AYNI MENEJER 2 TAKIMLA HILE YAPIYOR

 • Turkish Users

  Nickim kralbenim22 ligimde bulunan ve bayern leverkuseni yoneten stoch serhat adli oyuncu ligde 2 takim birden yonetiyor ve oyuncu transferi yapiyor pahali oyunculari uciza alip diger takimina ucuk fiyatlarla satiyor. Screen aldim lutfen cezalandirilsin


 • Merhaba @kralbenım22,

  Öncelikle forumlarda hile bildirimi yasaktır.

  Hile yaptığını düşündüğün menajerin profiline girerek sağ üstte bulunan "Hileciyi rapor et" diyerek o menajeri rapor edebilirsin. Hile raporları yaklaşık 72 saat içinde inceleniyor. Ekran görüntülerini kanıtlarıyla birlikte rapor edip yöneticilere yardımcı olabilirsin. Bu şekilde gerçekten de hile yaptıysa rahatlıkla gereken yapılır. Hile yaptığını düşündüğün kullanıcılar yöneticiler tarafından IP adresleri üzerinden tam kapsamlı inceleniyor ve bu şekilde hile yapıp yapmadıkları belli oluyor.

  Rapor edeli 72 saatten fazla olduysa eğer kullanıcı hile yapmamış olabilir.

  İyi oyunlar

 • Turkish Users

  @dogukan-bor ettim kardes oyle bi dunya yok bal gibi hile yapiyor eleman oh mis biz yirtinalim yaklasik 1 ay adam hile yapsin.


 • @kralbenım22 Eğer rapor ettiğin halde bir şey yapılmadıysa o kullanıcı hile yapmamış olabilir. Dediğim gibi rapor edilen menakjerler yöneticiler tarafından IP adreslerinden tut her şeyine kadar tam kapsamlı inceleniyor.


 • Merhaba @kralbenım22
  Rapor gönderdiyseniz 72 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.