Prośba o pomoc

• Czy może ktoś wytłumaczyć każdy z punktów przy ustawieniach ligi, proszę

0_1504968302320_1501543057792-ustawienia-ligi.jpg

• Mam też po PL , ale również proszę o omówienie :)

0_1504969433612_Bez tytułu.png

• @wujek99 said in Prośba o pomoc:

Czy może ktoś wytłumaczyć każdy z punktów przy ustawieniach ligi, proszę

0_1504968302320_1501543057792-ustawienia-ligi.jpg

Ja Ci wytłumaczę.Wyłączając każdą jedną z opcji dostajesz mniej punktów menedżerskich do rankingu ;).
    Zazwyczaj część wyłącza się je w momencie kiedy my biedni Polacy gramy turnieje typu MP czy też MPP,ale i w międzynarodowych rozgrywkach tak się robi Wtedy odpadają np.obozy czy też tajne.

• Ok ale niektórych rankingi nie interesują tylko chęć zagrania ze znajomymi i nie o to pytałem..

Proszę tylko o pomoc, co oznaczać będzie jeśli wyłączę:

ZASILANIE KONTA KLUBU
    LICZNIKI CZASU

• @wujek99 licznik czasu -zapewne chodzi o fakt,że nie będziesz mógł przyspieszyć treningu czy też scauta,a co to oznacza?A no fakt iż ma to związek z monetami które należy zazwyczaj sobie kupić.czyli zasilenie konta klubu.

• Ale z tego wiem kupować monety i tak można nawet jeśli jest wyłączone ZASILANIE KONTA KLUBU bo to chodzi o całe konto tak?

Ale przy wyłączeniu ZASILANIA nie można się wspomagać przy transferach tak?

• Jesli brakuje Ci funduszy na zakup zawodnika to przy tej opcji nie możesz brakujących pieniędzy zrekompensować płacąc monetami.

• I super właśnie o to mi chodziło, żeby grać bez monet :)

Czyli po wyłączeniu obozów, zgrupowań, zasilania, skracania liczników, będą potrzebne do czegoś monety???

prócz sparingów, założenia ligi i ewentualnie 1 moneta przy każdym transferze???

• Chyba już nie będa potrzebne :)

• @wujek99 wiadomo że jak kupujesz grajka z listy monetę stracisz,ale to jest akurat pikuś. więcej się wydaje za dopalacze...

• @didierluk said in Prośba o pomoc:

Jesli brakuje Ci funduszy na zakup zawodnika to przy tej opcji nie możesz brakujących pieniędzy zrekompensować płacąc monetami.

Nie będą potrzebne.Masz rację; ).Ale można i zyskać na tym.Wyłączając wszystkie opcje zbiera się tylko dzienne bonusy.

• Polish Moderator

Wyjaśnione, więc zamkam :closed_book:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.