Brak możliwości robienia transferów


 • Mam spory problem. Około 2 tygodni temu założyłem konto na OSM. Przez pierwsze 3 dni nie otrzymywałem maila z linkiem aktywacyjnym. Ktoś mi poradził, że nie wszystkie domeny są obsługiwane przez OSM i żeby zmienić adres email. Zrobiłem to i udało się. Otrzymałem link aktywacyjny, aktywowałem konto i powinno być wszystko ok, ale niestety nie jest. Nie mogę nikogo kupić ani sprzedać, przy próbie wyświetla się komunikat, że muszę swój profil uzupełnić o aktualny adres email. Ale ja to już zrobiłem, więc o co chodzi. Aktualnie gram już 10 kolejkę sezonu, trochę to jest bez sensu, gdy nie można robić transferów. Z kim można się skontaktować, kto może rozwiązać ten problem? Proszę o podpowiedź


 • Community Manager

  @ms-125 Witam. Opisz sprawę (skopiuj zawartość tego posta) w mailu do polskiego Personelu. Dostaniesz kontrolne pytania, odpowiesz, zrobimy reset hasła i powinno wszystko już wtedy działać jak należy :thumbsup_tone1:.


 • Polish Moderator

  @ms-125
  Nadal czekamy na zdjęcia potwierdzające Twój błąd. • Jakie zdjęcia, nie rozumiem. Skopiowałem mój post i wysłałem na poleconą stronę. Otrzymałem pytania zabezpieczające, odpowiedziałem, napisali, że przyślą maila z linkiem i znów od 2 dni cisza. To jakaś farsa. • @ms-125 screen zrób.na pewno panowie moderatorzy pomogą.


 • Polish Moderator

  @ms-125 said in Brak możliwości robienia transferów:

  Jakie zdjęcia, nie rozumiem. Skopiowałem mój post i wysłałem na poleconą stronę. Otrzymałem pytania zabezpieczające, odpowiedziałem, napisali, że przyślą maila z linkiem i znów od 2 dni cisza. To jakaś farsa.

  Mail doszedł. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania


Locked
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.