Magyar Egyéni Bajnokság 2017

• Community Manager

A korábbi évekhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül a Magyar Egyéni Bajnokság. Sajnos nincs külön lehetőség arra, hogy felhívjuk a magyar menedzserek figyelmét, így idén is alacsony létszámra, 60 menedzserre szervezünk.

A verseny két fordulós lesz, szeptember 30-án kezdünk az esti órákban. Az első fordulóban 5 db 12 csapatos ligát indítunk, az első négy menedzser jut tovább a 20 csapatos döntőbe. Természetesen mindkét fordulóban nosztalgia ligákat fogunk használni. Tábor és a zárt ajtós edzés indításnál ki lesz kapcsolva, minden más marad. A ligák zártak lesznek, a sorsolás után megy mindenkinek a meghívó. Barátságos mérkőzésekre nincs külön szabály, mivel lehetetlen lenne mindenkit egyesével ellenőrizni.

Jelentkezni mostantól lehet, egészen szeptember 25-ig. A jelentkezéshez elég beírni a felhasználóneveket és hogy ne legyen gond a ligaindítással, én is indulok.

1. scottibrahim

1. scottibrahim
    2. Joe Reeves

1. scottibrahim
    2. Joe Reeves
    3. karsaij

1. scottibrahim
    2. Joe Reeves
    3. karsaij
    4. verebadi

1. STARWARS 67

1. GUTI 82

1. hohesc100

1. Szilágyi 70

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25

• @scottibrahim A gyorsítások nem lesznek kikapcsolva?

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget

• Én arra szavazok ne legyen gyorsítás ,se barátságos!
    Ha lesz barátságos akkor a pénzről fog szólni!
    Ha ész nélkül (Vagyis korlátlanul;megbeszélés nélkül)lehet barátságost játszani akkor én nem tudok részt venni benne!

• @neymar-fan
    steeltarget about 2 hours ago

1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget

1. Williams 4

• @williams-4 13.fbarna96

• @neymar-fan szerintem a barátságost nem lehet kikapcsolni,de esetleg lehetne korlátozni..viszont hogyan ellenőrzöd?

• Hungarian Moderator

Hiába nem lehet barizni, az egyesületi tagok összefognak és nem kötik mások orrára miért ér pár nap múlva 5 millával többet a csapatuk,mint a többieké....ha azt számítjuk,hogy a noszti ligában jó játékosok vannak, egy egészet fejlődik az millióban mérhető...

• Nekem csak a gyorsítással van bajom azt a ligaindításnál ki kellene kapcsolni.

• @star-wars-67 said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

@neymar-fan szerintem a barátságost nem lehet kikapcsolni,de esetleg lehetne korlátozni..viszont hogyan ellenőrzöd?

Úgy hogy én megbízok benned,te bizz bennem!
    Aki egy egyszerű tiltást(kérést)nem tud betartani,azt tiltani kell! ;)

• @deporemil said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

Hiába nem lehet barizni, az egyesületi tagok összefognak és nem kötik mások orrára miért ér pár nap múlva 5 millával többet a csapatuk,mint a többieké....ha azt számítjuk,hogy a noszti ligában jó játékosok vannak, egy egészet fejlődik az millióban mérhető...

Ebben igazad van!
    Csak mivel,én most olyan helyzetbe kerültem,hogy nem tudok Coinsra költeni,így én eleve kudarcra vagyok ítélve!
    S úgy gondolom mindenki elgondolkodna,hogy elindulna e ilyen körülmények közt is.
    :(

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.