Magyar Egyéni Bajnokság 2017

• joe reeves ötletén eltöprengtem,vagyis ne legyen semmiféle erőnövelő tényező,s minden csapat maradjon a kezdeti értéken.Tehát tilos lenne a barátságos meccs és az edzetés is.Valamint így feleslegessé válna az edzésfejlesztés opció,viszont a hazai pályát fejleszheted.Nos ha így játszanánk,akkor úgy tűnik valóban a taktikák csapnának össze,s nem lenne előnyben az,akinek sok coinsa van.Nos ezt a formát támogatom,márha szavazásra bocsájtja Scott.

• Hungarian Moderator

Ez lenne a legjobban ellenőrizhető is.

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget

1. Williams 4
    2. FELBORITALAK

• joe reeves - ez egy baromi jo otlet! 100%-ig tamogatom!!! igy tenyleg csak a taktika fog szamitani (nalunk is ezt kellett volna a mostaniban....)

• Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

és, hogy hozzászóljak érdemben is én is támogatnám, a barátságos meccsek és edzések kizárását is.

• @verebadi said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

és, hogy hozzászóljak érdemben is én is támogatnám, a barátságos meccsek és edzések kizárását is.

Szia!
    Nos valószínű hogy én hibáztam!
    És elnézést a bakimért,mert látom érzékenyen érintet téged!
    De kinek mi? Látod engem meg pont ez nem érdekelne,hogy a nevemet elírták volna! De ugye kinek mi... ;)
    De ismétlem elnézést érte!

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK

• @neymar-fan said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

@verebadi said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

Szia!
    Nos valószínű hogy én hibáztam!
    És elnézést a bakimért,mert látom érzékenyen érintet téged!
    De kinek mi? Látod engem meg pont ez nem érdekelne,hogy a nevemet elírták volna! De ugye kinek mi... ;)
    De ismétlem elnézést érte!

Bocs, ha kicsit érzékenyen érintett, a vereb (Veréb) a családnevem, ezért reagáltam túl, bocsi!

• a korábbi évekből kiindulva az a baj az ilyen különszabályokkal (ne legyen edzes se baratsagos), hogy a résztvevők nagy része csak akkor látogat el ebbe a fórum témába amikor nevezi magát a versenyre. ennél fogva hacsak nem küldünk ki mindenkinek külön üzenetet hogy ez meg az a szabály változott, akkor is benne van az hogy el se olvassa (vagy nem is figyeli hogy írtak e neki) és aki régebb óta játszik az is benézhet egy edzést,mikor évek óta meg van a rutinja hogy reggel- este elküldi a csapatát edzésre. az edzés tiltásának bevezetésével szerintem a nevezők felét ki kell majd zárni a figyelmetlenség miatt. az edzés alapja a játéknak, szerintem több embertől vennénk el a játék lehetőségét ha ezt bevezetnénk, mintha engednénk. mondom ezt ugy, hogy énis támogatom azt hogy se edzés, se barátságos ne legyen de az én véleményem, majd scott eldönti szándékozik e változtatni az eredeti elképzelésén :)

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK

1. Duelcool

• @duelcool srácok csak mondom h fbarna96 is jelentkezett ő 1 ideje lemaradt listáról tehát:1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    a helyes sorrend

• Hungarian Moderator

@williams-4 said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:
    fbarna96

Ja, igaz lemarad.és azóta is.
    Aki lemarad az kimarad.

• Hungarian Moderator

1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    15.fbarna96

• @chypy20 Jaj, bocs már én is oda akartam írni csak lemaradt. Amúgy valaki hisz benne h leszünk 60-an mert én nem :)

• mivel valószínűleg sokan nem látogatják a fórumot,esetleg az egyesületek vezetői tudathatnák valamilyen módon a tagokat a MEB-ről

• @star-wars-67 tagokkal..:grinning:

• Hungarian Moderator

@star-wars-67 said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

mivel valószínűleg sokan nem látogatják a fórumot,esetleg az egyesületek vezetői tudathatnák valamilyen módon a tagokat a MEB-ről

Hétfőn megtörtént.

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    15.fbarna96
    16.csokko

• hihetetlen,hogy több 100 magyar manager játszik,s ilyen silány az érdeklődés..remélem csak egyelőre!

• @star-wars-67 Nem az érdeklődéssel van baj hanem azzal hogy a fórumot nem olvassa senki mivel mindenki appon játszik ahol ugye nincs fórum. Ezt az egész fórumot valahogy az appon keresztül kellett volna megoldania a GB-nek, vagy hogy a facebook-on legyen. 25 alatti korosztály játszik jellemzően és telefonon táblagépen. Kb. ennyi ember fórumozik aki jelentkezett...

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.