Magyar Egyéni Bajnokság 2017

• joe reeves ötletén eltöprengtem,vagyis ne legyen semmiféle erőnövelő tényező,s minden csapat maradjon a kezdeti értéken.Tehát tilos lenne a barátságos meccs és az edzetés is.Valamint így feleslegessé válna az edzésfejlesztés opció,viszont a hazai pályát fejleszheted.Nos ha így játszanánk,akkor úgy tűnik valóban a taktikák csapnának össze,s nem lenne előnyben az,akinek sok coinsa van.Nos ezt a formát támogatom,márha szavazásra bocsájtja Scott.

• Hungarian Moderator

Ez lenne a legjobban ellenőrizhető is.

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verabadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget

1. Williams 4
    2. FELBORITALAK

• joe reeves - ez egy baromi jo otlet! 100%-ig tamogatom!!! igy tenyleg csak a taktika fog szamitani (nalunk is ezt kellett volna a mostaniban....)

• Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

és, hogy hozzászóljak érdemben is én is támogatnám, a barátságos meccsek és edzések kizárását is.

• @verebadi said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

és, hogy hozzászóljak érdemben is én is támogatnám, a barátságos meccsek és edzések kizárását is.

Szia!
    Nos valószínű hogy én hibáztam!
    És elnézést a bakimért,mert látom érzékenyen érintet téged!
    De kinek mi? Látod engem meg pont ez nem érdekelne,hogy a nevemet elírták volna! De ugye kinek mi... 😉
    De ismétlem elnézést érte!

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK

• @neymar-fan said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

@verebadi said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

Srácok, legalább a nevemet próbáljátok már meg leírni normálisan, nem akkora nehézség... de ugye kinek mi..

Szia!
    Nos valószínű hogy én hibáztam!
    És elnézést a bakimért,mert látom érzékenyen érintet téged!
    De kinek mi? Látod engem meg pont ez nem érdekelne,hogy a nevemet elírták volna! De ugye kinek mi... 😉
    De ismétlem elnézést érte!

Bocs, ha kicsit érzékenyen érintett, a vereb (Veréb) a családnevem, ezért reagáltam túl, bocsi!

• a korábbi évekből kiindulva az a baj az ilyen különszabályokkal (ne legyen edzes se baratsagos), hogy a résztvevők nagy része csak akkor látogat el ebbe a fórum témába amikor nevezi magát a versenyre. ennél fogva hacsak nem küldünk ki mindenkinek külön üzenetet hogy ez meg az a szabály változott, akkor is benne van az hogy el se olvassa (vagy nem is figyeli hogy írtak e neki) és aki régebb óta játszik az is benézhet egy edzést,mikor évek óta meg van a rutinja hogy reggel- este elküldi a csapatát edzésre. az edzés tiltásának bevezetésével szerintem a nevezők felét ki kell majd zárni a figyelmetlenség miatt. az edzés alapja a játéknak, szerintem több embertől vennénk el a játék lehetőségét ha ezt bevezetnénk, mintha engednénk. mondom ezt ugy, hogy énis támogatom azt hogy se edzés, se barátságos ne legyen de az én véleményem, majd scott eldönti szándékozik e változtatni az eredeti elképzelésén 🙂

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK

1. Duelcool

• @duelcool srácok csak mondom h fbarna96 is jelentkezett ő 1 ideje lemaradt listáról tehát:1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    a helyes sorrend

• Hungarian Moderator

@williams-4 said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:
    fbarna96

Ja, igaz lemarad.és azóta is.
    Aki lemarad az kimarad.

• Hungarian Moderator

1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    15.fbarna96

• @chypy20 Jaj, bocs már én is oda akartam írni csak lemaradt. Amúgy valaki hisz benne h leszünk 60-an mert én nem 🙂

• mivel valószínűleg sokan nem látogatják a fórumot,esetleg az egyesületek vezetői tudathatnák valamilyen módon a tagokat a MEB-ről

• @star-wars-67 tagokkal..😀

• Hungarian Moderator

@star-wars-67 said in Magyar Egyéni Bajnokság 2017:

mivel valószínűleg sokan nem látogatják a fórumot,esetleg az egyesületek vezetői tudathatnák valamilyen módon a tagokat a MEB-ről

Hétfőn megtörtént.

• 1.scottibrahim
    2.Joe Reeves
    3.karsaij
    4.verebadi
    5.Star Wars 67
    6.Guti82
    7.hohesc100
    8.Szilágyi 70
    9.Neymar Fan.
    10.tiger25
    11.steeltarget
    12.Williams 4
    13.FELBORITALAK
    14.Duelcool
    15.fbarna96
    16.csokko

• hihetetlen,hogy több 100 magyar manager játszik,s ilyen silány az érdeklődés..remélem csak egyelőre!

• @star-wars-67 Nem az érdeklődéssel van baj hanem azzal hogy a fórumot nem olvassa senki mivel mindenki appon játszik ahol ugye nincs fórum. Ezt az egész fórumot valahogy az appon keresztül kellett volna megoldania a GB-nek, vagy hogy a facebook-on legyen. 25 alatti korosztály játszik jellemzően és telefonon táblagépen. Kb. ennyi ember fórumozik aki jelentkezett...

Locked