Geri Sayım Simulasyon Hatası

 • Turkish Users

  Dün serverlarda olan bir sıkıntı nedeniyle maçlar 3 saat kadar geç oynandı bunun farkındayım fakat bugün kendi oynadığım lig için önemli bir maçım vardı ve gizli antrenman hakkım bittiği için son dakikaya kadar bekliyordum taktik ve dizilimlerimi ayarlamak için, neyse konuya gelecek olursak saat 7 de oynanması gereken maç dünkü bakım nedeniyle saat 10 a ayarlanmıştı ve saat 21.58 i bekliyordum fakat 20 dakika kadar önce oyuna girdiğimde simülasyonda 2 saat 40 dakika gibi bir zaman olmasına rağmen birden maçın yayınlanma ekranı geldi takımımı ve taktiğimi ayarlayamadan maça girdim ve puan kaybetmeme neden oldu bunun bir çözümü yada telafisi olacak mı ?

 • Turkish Users

  Aynı şey bizim ligimizde de oldu! Maç saati sayımına 3 saat varken maç oynandı ekranı geldi ve takımımızı kuramadan maç oynandı! Maçı kaybettim !!!!! Bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyoruz. !

  4 adet ligim var hepsinin maçları saat 7'de oynanıyordu. Dünkü bakımdan sonra saat 10'da oynanıyor olarak saçlar sıfırlandı. Bugün hepsi saat 19:00'da görünürken iki tanesi oynandı iki tanesi 22:00'da görünüyor. Ve ben bu iki ligde oyunun hatası yüzünden puan kaybettim !

 • Member of Honour

  @rapidace Merhaba üzgünüz bu hatanın farkına varamadık benzer bir konu için yanıtımız aşağıdaki linkte yer alıyor
  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/22758/bakım-sonrası-buglar-maçlar-sayaçta-3-saat-varken-oynandı/4