Jeugdspelers en vragen over competitie.
-
Hoe verkrijg ik jeugdspelers? bestaat hier een soort van jeugdacedamie voor?
Ik zie ook dat je personeel aan kan maken maar onder het kopje club heb ik geen personeel staan. Ook vroeg ik mij af of je na elk seizoen in de competitie overnieuw moet beginnen of dat je verder met je team kan bouwen.
Of is het zo omdat ik net begonnen ben dat sommige opties nog niet werken?
Gr Moritsu
-
Hoi, welkom op OSM en het forum.
-
Er is geen jeugdacademie. Je kan alle spelers kopen via de transferlijst, via de scout en via de buitenkansjes. De jongste spelers die je in je team kan hebben zijn 16 jarige spelers.
-
Personeel zoals de dokter of de jurist komen pas beschikbaar wanneer je ze voor de eerste keer nodig hebt. Dus wanneer een speler geblesseerd is of een schorsing van minimaal 2 dagen heeft.
-
Je begint na elk seizoen weer opnieuw. Wanneer je laatste wedstrijd gespeeld is wordt deze 24 uur later gereset waarna je weer een nieuwe club kan kiezen.
Is dit zo duidelijk voor je?
-