Mulțumesc de ajutor

• **buna ziua , am și eu o întrebare și poate ma puteți ajuta sau sa îmi explicați , îmi făcusem o echipa buna tare in Spania , și sa terminat sezonul și mi-a dispărut echipa , ar trebuit sa aleg iar o Liga , as vrea sa știu cum sa continui numai cu o echipa fără sa mi-o ia dacă se poate ... va mulțumesc **

• Dupa ce se termina sezonul, incepi de la 0 si se reseteaza tot din cate am inteles... Mult succes cu noua echipa!

• Romanian Moderator

@lombinal Asa cum a explicat si colegul nostru mai sus , dupa finalizarea sezonului liga se reseteaza si continua de la valorile initiale, standard.
    Ai posibilitatea sa continui in acelasi campionat sau in altul , insa de fiecare data , dupa terminarea sezonului , echipele revin la valorile standard.
    Acesta este formatul acestui joc.
    Succes in cariera de manager , cu rugamintea sa nu mai deschizi topic nou pentru fiecare intrebare. Verifica intai daca este deja creat un topic pe acea tema si posteaza acolo. :ok_hand:

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.