Jak skutecznie budować stadion?

• Macie schemat na stadion?

• Zacznij sobie od rozbudowy stadionu pod kątem jak najlepszej jakości treningu, w drugiej kolejności murawy i na końcu pojemności stadionu.

• Ja zaswsze buduje najpierw pod kątem murawy czyli meczy u siebie ,potem trening i na końcu Stadion !!!

• @vip3r94 said in Jak skutecznie budować stadion?:

Zacznij sobie od rozbudowy stadionu pod kątem jak najlepszej jakości treningu, w drugiej kolejności murawy i na końcu pojemności stadionu.

Trening niekoniecznie potrzebny jako pierwszy.I tak trenujesz zawodnikow dzień w dzień po 3 razy.
    @sniki26 ma rację.zapewne bierze się to z jego wielkiego doświadczenia ;)

• Ja jestem tego zdania co sniki. Najpierw dawaj w murawę a potem dopiero w trening. Z tego względu, że na początku sezonu i tak się buduje skład, wymienia się słabych grajków na lepszych, więc trening nie jest tak istotny. Trening bardziej nabiera znaczenia w drugiej części sezonu. No a rozbudowa trybun to już w ogóle na sam koniec, bo to jest najmniej istotne.

• Pewnie zanim kogoś wytrenujesz to już go sprzedajesz, rozbudowa klubu to nie trening głównie transfery!!! a bonus gry u siebie zostaje na całą ligę !!!

• Ja jednak inwestuje w trening bo można poprawić aż o 50%. Murawę robię jak gram niskim celem.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.