Hile Raporları İle İlgili

 • Turkish Users

  Öncelikle forumda rapor vs. paylaşımının yasak olduğu bilerek yine de konuya girmek istiyorum. Çünkü artık gına geldi gerçekten. Sözde en geç 72 saat içerisinde ilgilendiğinizi söylemenize rağmen ilgilenmiyorsunuz kusura bakmayın. Adam göz göre göre 10 tane takım alıyor. Birbirleri arasında satış yapıyor. En yüksek fiyattan satıp, en düşükten alma vb. Ana takımını o kadar güçlü hâle getirdiği halde yetmiyor bana antrenman kampı düzenliyor, yeniyor, o da yetmiyor diğer aldığı takımlar ile de benle maçı varken antrenman kampı düzenliyor. Gerçekten yetti artık. Lütfen ilgilenin!

  Ekran görüntüsü falan da vermiyorum (yasak çünkü) ama elemanın nicki Semih Uzman.

  Ha bir de takımlar arasında fahiş fiyattan satış yapıp istifa edenler var ki onlara girmek bile istemiyorum. Yakalayamıyor musunuz, uğraşmak mı istemiyorsunuz? Her şeyin logu vardır arkadaşlar.

  Bir de şu var: Kendi isteğiyle istifa edenlerin takımları alınabilmeli ama hile ile güçlendirilen takımlar, oyuncular banlandıktan sonra alınamamalı.

 • Turkish Users

  Düzenleyemediğim için flood olacak ama kusura bakmayın, nasıl olsa konu kilitlenecek.

  Adam bana diğer bir takımıyla antrenman kampı düzenledi bu akşam için mesela. Var mı çözümünüz bilmek isterim. Kaç defa raporladım, siz söyler misiniz sayısını yetkili arkadaşlar?


 • @harunbi Merhaba
  Öncelikle bu konular da biraz sabretmenizi rica ediyorum ^^
  Sistem de 72 saatlik bir mail bulunmamakta.Lütfen maili düzgün bir şekilde gönderdiğinizden emin olun.Eğer şüpheniz yoksa bu konuda sabırla beklemenizi tavsiye ederim.

  Iyı günler.