Taktikai tanácsok

• @zaaxaax1 Egyrészt túl gyenge a keret.Másrészt ami az egyik ligában kiválóan működik,az esetleg a másikban tök fals.A 4-5-1 és 4-2-3-1 jó csúszkabeállításokkal még mindig hatékony egy erősebb keret ellen.De ha folyamatosan nem erősíted a csapatod,akkor csodát azért ne várj.Van azért egy határ amikor nem elég egy jó taktika,ha az ellenfél sokkal erősebb.

• Eleg aktivan erositem oroke a csapatot.. egyiptomi ligaban is 16celuval majdnem legerosebb a keretem, Sepsivel is haladok es nem joval erosebb ellen kaptam ki, hanem egy szintuvel, ilyen ligaba nincs is szezon elejen joval erosebb ellenfel mivel atlag ovrbe majdnem minden csapat egyszinten van.

• 433A, zona, nincs lestaktika.. kupa elodonto a csavo masodik a tabellan ugyanannyi pontszammal mint en. Mindketten tabort nyomtunk az en csapatom minden poszton jobb, nalam leggyengebb jatekos 75, nala a legjobb 73. Faradtak a jatekosai, baratsagos meccsen 4-0ra vertem par napja, valszeg jonni fog a szokasos 451tavoli taktikam? 451 ellenere elegge tamadora van allitva de 16-17meccs ota veretlen vagyok vele.