Mes que un club :)

• Temat stworzony dla kibiców "Dumy Katalonii" :)

Według "Mundo Deportivo" działacze Barcelony podczas zimowego mercato postarają się o zakontraktowanie zaledwie 18-letniego Matthijsa de Ligt'a. Osobiście uważam to za dobre posunięcie, interesuje się nim kilka europejskich potęg. Z pewnością klub chce uniknąć sytuacji podobnej do tej z Davinsonem Sanchezem, który zasilił szeregi Tottenhamu. Warto wspomnieć, że do klubu już po MŚ w Rosji trafi Yerry Mina.

• 0_1510438602210_FB_IMG_1510438481783.jpg

Barcelona B-Huesca 0:2

Hernández (51’ i 61')

Przeciętny mecz wychwalanego ostatnio Arnáiza, nie widziałem dzisiaj tego błysku, który pokazuje od początku kampanii. Na plus z pewnością występ Costasa, w mojej opinii mimo utraty dwóch bramek najlepszy zawodnik na boisku, zapobiegł kilku groźnym sytuacjom.

• Czekam Barcelona B dostała się do LA Liga.

• @rybusmaster Nie ma takiej fizycznej możliwości, nawet jak zajmą miejsce na awans to i tak zostaną na zapleczu, takie są zasady. Wyobraź sobie co mówiliby kibice Realu przed meczem Barcy B z główną drużyną XD

• Polish Moderator

Dobry temat... sam jak sympatyk Barcy chciałbym oczekiwać od tego wątku ciekawostek codziennych na temat Barcy, wyników pierwszej, drugiej drużyny, linków do bramek :)
    Powodzenia

• Skrót spotkania z Huescą.

Leon Goretzka nie trafi do Barcelony? Według hiszpańskich źródeł zawodnik preferuje przenosiny na Wyspy Brytyjskie. Osobiście pasuje mi rozwiązanie transferu młodego Niemca do Liverpoolu, co odblokuje możliwość zakontraktowania Coutinho.

0_1510496284919_nintchdbpict000338222425.jpg

• @łukasz-kowalski said in Mes que un club :):

Dobry temat... sam jak sympatyk Barcy chciałbym oczekiwać od tego wątku ciekawostek codziennych na temat Barcy, wyników pierwszej, drugiej drużyny, linków do bramek :)
    Powodzenia

Popieram , temat o Barcy to bardzo dobry pomysł :thumbsup_tone3:

0_1510509376991_a9c28d0ad686b54025aba3ed4114cd39--soccer-fans-football-fans.jpg 0_1510509584556_visca-el-barça-and-puta-real-madrid.png

• @pepguardiola-fcb
    Co do Davinsona-nie pamiętam dobrze,ale chyba zgłaszała się po niego Barca czy Real? I odrzucił propozycję,a później poszedl do Totków. Sprostujcie mnie jeśli się mylę ;)

Dwa lata temu padła ta piękna brameczka. Oj brakuje tej magii na Camp Nou :(

• @pimus1910 Davinson właściwie od samego początku pobytu w Ajaxie był przymierzany do Barcy jednak Barcelona nie chciała za niego płacić 40 mln :(

• 0_1510600487951_e82b525c-988c-41b8-b125-a9c18ec2e1fa-image.png

Arda Turan na 99% opuści Barcelonę w zimowym okienku transferowym. Rozmowy z Galatasaray są w zaawansowanym stadium, na przeszkodzie stoi głównie wysoka pensja zawodnika, bowiem inkasuje on aż 8 milionów euro za sezon.

• Według informacji "Sportu" jednym z celów Barcelony w zimowym okienku będzie wzmocnienie formacji ataku. Poszukiwany jest zawodnik który będzie mógł czasem występować w podstawowej jedenastce a jego cena nie przekroczy 40 mln euro. Macie swoich kandydatów? :)

• @pepguardiola-fcb Przy obecnym rynku transferowym za średniego napadziorow trzeba dać od 15-40 mln a za dobrego powyżej więc nie wiem co oni liczą wziaz chyba że trafi im się perła typu Messi

• Nabil Fekir :flag_fr: pod baczną obserwacją skautów Barcelony od początku sezonu! 24-letni zawodnik jest motorem napędowym Lyonu, zdobył 11 bramek w 11 występach ligowych w tym sezonie oraz 1 trafienie w Lidze Europy. Jest brany pod uwagę w przypadku niepowodzenia transferu Coutinho :flag_br: oraz Eriksena :flag_dk:. Potencjalnie trzeba będzie na niego wyłożyć ponad 50 mln euro.

0_1510945734278_39066be3-797f-45ca-b01c-1f1c7d03f3a7-image.png

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.