Reklámozd a ligád

• Community Manager

Ha úgy érzed, hogy nincs elég menedzser a ligádban és nem szeretnél egész szezonban a gép ellen játszani, akkor itt toborozhatsz új arcokat a bajnokságodba, valahogy így:

Fiók (főfiók, S1, S2, S3):
    Ország:
    Liga név:
    Helyzet:

• fofiokomon amerika 1. osztaly most indult egy bajnoksag es meg 12 hely kiado, 1.5 elokeszuleti nap van hatra. ha valakit erdekel..... (guti82 neven megtalal)

• Köszi Scott!
    De a készítők milyen huncutok! :D

• @neymar-fan

én a válogatott témát nem tudtam folytatni anno ez miatt :D

• lathatatlan opcio :D

(koszi egyebkent a segitseget)

na de ha mar itt jarok, fofiokkal olasz bajnoksagba kezdtem 22 ora van hatra a rajtig es meg 3 csapat kiado. nyitott liga nem kell engedely, barki csatlakozhat

• @guti82

Attól tartok amúgy hogy ez a fórum annyira nem látogatott menedzserek által hogy ugyanaz a 7-8 ember van csak itt állandóan.

• Szóval nem valószínű hogy a fórumról találsz embereket.

• azt erzekelem, hogy nem valami nepes....raadasul mar 6 menedzser kene, mert harman kereket oldottak az elso fordulo utan :D

• Hungarian Moderator

Például én is olvasok néha fórumot, de most nem tudom bevállalni, máskor szívesen ... :P

• van egy meb 2017 neven futo ligam ha valakit erdekel lehet belepest kerni ra! :D :D

(nosztalgia A) mar 2. fordulonal jarunk....

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.