Reklámozd a ligád

• Community Manager

Érdemes csatlakozni, már csak a szünet nélküli vita miatt is. ☺

• Egyik managertársunk ötletét reklámoznám,közvéleménykutatnám..Kit érdekelne egy ilyen jellegű kiírás.Folyamatos versenyeztetést kínálna ,mivel több liga lenne kiesőkkel-feljutókkal.A tábor és gyorsítás ki lenne kapcsolva,a többi normál OSM liga szerint menne.A hivatalos tabella az OSM-É.Kérnem azokat akiket ez érdekelne,posztoljon már ide valamit.

• Community Manager

A jelek szerint senkit nem érdekel. 😞 Az ilyen hosszú versenyek általában nem túl népszerűek...

• @scottibrahim Így van Scott,én ezzel alapból tisztábban voltam.Ezért nem is erőltettem.S eszem ágában sincs semmiféle verbuválást vagy bármit tenni ezen kívül.Szerintem alapjaiban halott ötlet volt,csak próbálom ezt bebizonyítani a kitalálójának is.

• @scottibrahim said in Reklámozd a ligád:

Érdemes csatlakozni, már csak a szünet nélküli vita miatt is. ☺

Már nincs!Csírájában fojtjuk Star Wars-al egyetemben! 😄

• @neymar-fan Nagyon optimista vagy..:)....

• Liga: Ukrajna
    Fiók: Mester számla
    Mérkőzés kezdete: 2 nap 13 óra
    Klubok száma a Ligában: 12
    A bajnokságban ingyenes klubok száma: 5

A versenyre pályázó aktív vezetők csatlakozhatnak a ligához

alt metni

• Felélesztés végett írtam! 😉

• WRC 1.1 teszt verzió
    Liga opciók:
    Helyszin:NED/POR első osztály attól függően hogy 16 vagy 18 manager gyűlik össze
    Liga nyitási opciók:
    -tabor,zárt kapu,gyorsitok,coin használat magánvagyonra kikapcsolva
    Igazolási szabályzat:

• az eladás korlátlan időben
    • vásárolni lehet 2 időszakban
      a) a liga nyitasatol az 5ik fordulóig(ez azt jelenti hogy addig amíg le nem ment az 5ik forduló szimulációja)
      b) az odavágók végeztével lessz még egy igazolási időszak 4 nap (ezt akkor tudjuk meg a pontos időszakot ha már tudjuk hogy POR vagy NED liga lessz a helyszín)

Jelentkezési szabályok:
    Túljelentkezés esetén a világranglista alapján a legjobb 18 manager fog indulni.

Csapatávalasztási szabály:
    Az előző ponthoz hasonló,a világranglista alapján 1-18 sorrendben választunk.

Teszt lényege:
    Meglátjuk ki milyen csapattal mire képes ki lessz a bajnok kis/nagy/közép csapatokkal ki okoz pozitív/negatív meglepetést

Elméletben úgy vesszük hogy az utolsó 4 csapat/manager kiesne a másodosztályba így komoly teteje van a középmezőnynek és alsóházának is.

Ugyanakkor ahhoz hogy mindenkinek legyen tétje a célt el kéne erje ha következő szezonban előkelőbb helyen akar csapathoz jutni mert a WRC 1.2 ben a a WRC 1.1 teszt verzió szezon végi manager listája alapján menne a csapatok kiválasztása.

*Csak elemeleti megjegyzés amennyiben lenne. WRC 2ik osztály is akkor 2ik szezonban ami utan valasztottak azok akik az első ligában maradtak utána valasztana a 4 feljutó a felújítási tabella sorrendjében 1-4
    Így elég gyenge csapatokat fognának ki ezzel is hasonlítanank az igazi bajnokságokhoz mert egy ujjonctol ha erős a mezőny egy Levanteval val vagy Brightonnal nem lenne könnyű bá bent maradás az elitben.

Bármilyen kezdeményezésnek a legjobb formája hogy eldöntsük hogy jó/rossz az ha kipróbáljuk és utána levonjuk a következtetést.

Várom a jelentkezőket a következő módon:
    Kommban leírva a manager nevét és írja oda hogy mikor lessz erre felszabaduló fiókja(dátum szerinti)
    Értelem szerűen akkor fog indulni a liga amikor a 18 résztvevő közül a legutolsó fiók is felszabadul

• Community Manager

Így elsőre egy kicsit bonyolultnak tűnik, de sok sikert hozzá. 😉