Válogatott

• Community Manager

@deporemil A nosztalgia liga egy kicsit már az agyamra ment a MEB első fordulója után, enyhén megutáltam, mert túl sok mindenre kell odafigyelni... 😥 Azt csináltam, hogy a hazai meccsekre a legjobb csapatot küldtem fel, idegenben meg lesz ami lesz, pihentettem a fáradtabb játékosokat. A bajnokság második felében csak a lestaktikán, az emberfogáson és a letámadás mértéken változtattam és jöttek az eredmények.
    Ha a válogatott tesztelni szeretne valamit, akkor javaslom, hogy az azonos keretekből álló ligák felé induljatok el, a taktikai rész ott domborodik ki a legjobban.

• Tudom, hogy ez nem ebbe a témába tartozik, csak a válogatott témába nem tudtam írni, mivel rég volt használva. Lezajlott a 2017-18-as válogatott OSM VB sorsolása.

A sors furcsa fintora, hogy a magyar válogatott velünk, a többnyire magyarokból álló szlovák válogatottal került egy kvartettbe.
    C csoport:
    :flag_it: Olaszország
    :flag_hu: Magyarország
    :flag_sk: Szlovákia
    :flag_sa: Szaúd-Arábia

A további csoportok:
    A csoport: Franciaország, Argentína, Egyesült Királyság, Venezuela
    B csoport: Portugália, Spanyolország, Szerbia, Németország
    C csoport: Olaszország, Magyarország, Szlovákia, Szaúd-Arábia
    D csoport: Románia, Törökország, Kuwait, Palesztína
    E csoport: Oroszország, Hollandia, Egyiptom, Paraguay
    F csoport: Lengyelország, Svájc, Marokkó, Líbia
    G csoport: Indonézia, Uruguay, Salvador, Algéria
    H csoport: Brazília, Belgium, Mexikó, Kolumbia.

A legnehezebb sorsolás feltehetőleg a magyar válogatott számára is, mivel továbbjutások esetén Románia vagy Törökország következhet, akikről gondolom mindenki tudhatja, aki jól ismeri az OSM közösséget, hogy nem gyenge országok.

Számunkra az alap célkitűzés a harmadik hely megszerzése, ami nem lesz egyszerű feladat. Két nagyon erős válogatott van, akiket nem ismerünk jól, Szaúd-Arábia ellen pedig egy ki-ki párbajt kell vívnunk, akik az Arab Nemzetek Kupáján egy értékes ezüstérmet szereztek, hiszen a csoportkörben és a döntőben is Egyiptom álta útjukat, szoros párbajokon, akiknek azért van egy két jó eredményük. Szaúd-Arábiát le kell győznünk, a többi már csak ráadás számunkra. Mindenesetre megpróbáljuk megszorítani a két favoritot, az olaszokat és a magyarokat. Milyen jó is lenne ha az első kettő helyre, be tudnánk férkőzni, de ez elsősorban a mi szempontunkból nem valami esélyes.

Mindenesetre a szlovák válogatott tagjai nevében is sikeres világbajnokságot kívánok a magyar csapatnak és remélem tudunk játszani egy rendkívül színvonalas párbajt egymás ellen. Hajrá Magyarok! 🙂 :flag_hu:

• Ha valaki követni szeretné a verseny állását, akkor a francia fórumon tudja. A csoporteredményeket pedig fogom tudatni, ha gondoljátok.

Kezdés: Szeptember 1.

• @sir-varga-sándor sok sikert mindkét válogatottnak és ha ráérsz,légy szi az eredményeket közvetísd mert speciel engem érdekel.Franciául pedig nem gügyögök..köszi

• Hungarian Moderator

@star-wars-67
    nem kell franciául, ez az egy téma csak angol, így könnyebben lehet kommunikálni.

• Hungarian Moderator

@sir-varga-sándor
    a témát itt folytassuk, kérlek.

• @star-wars-67

rendben, szívesen tudatom az eredményeket. Mellesleg chypy jól mondja, a francia fórum ezen témájában csak angolul lehet kommunikálni.

• @chypy20

rendben, csak én ebbe a témába nem tudtam írni, mert valami olyat írt ki, hogy rég volt használva.

• @sir-varga-sándor akkor egyszerűbben-utálom a csigaevőket,sok rossz élményem fűződik hozzájuk így ha tehetem minden kapcsolatot kerülök velük..😀

• @star-wars-67

így már érthető, kezdhetted volna így is 😄

Az adminnak volt valamilyen rendelete a világfórumon, hogy be fogják tiltani az összes verseny/párbaj témát, mert a fórumra újjonnan látogatok nem tudják hogy mi ez a sok párbaj/eredmény/screenshot és hogy ha hozzászólást írnak akkor ezek miatt a témák miatt a 2-dik oldalra kerülnek. Ezen jóformán mindenki felháborodott és az admin sorba törölte ki azokat a kommenteket, amelyikek nem tetszettek neki 😄 Ez volt aztán a megoldás.
    Végül aztán a franciák megengedték, hogy az ő fórumukon legyen ez a téma és úgy került oda.

• Meg van a pontos VB menetrend! C csoport:
    Szeptember 1.:
    :flag_it: Olaszország-Szlovákia :flag_sk:
    :flag_hu: Magyarország-Szaúd-Arábia :flag_sa:
    Október 2.:
    :flag_sk: Szlovákia-Magyarország :flag_hu:
    :flag_sa: Szaúd-Arábia-Olaszország :flag_it:
    Október 30.:
    :flag_sk: Szlovákia-Szaúd-Arábia :flag_sa:
    :flag_it: Olaszország-Magyarország :flag_hu:

Mi az olaszok ellen kezdjük meg a VB szereplést, míg ti Szaúd-Arábia ellen. Aztán következik október 2-dikán a nagy derbi. Végül az utolsó körben pedig jön mindkét válogatott számára az a párbaj, ami a legfontosabb, számotokra vélhetően a csoportelsőség, számunkra a csoport harmadik helye.
    A mi csoportunk első helyezettje a D csoport másodikjával(D csoport: Románia, Törökország, Kuwait és Palesztína), míg a második helyezett a D csoport első helyén végzett együttessel mérkőzik meg a nyolcaddöntőben. November 27-én kezdődnek a nyolcaddöntők, negyeddöntők január 8, elődöntők február 5, március 5 pedig a döntő.

• Kik szerepelnek a válogatottban?

• Hungarian Moderator

@sir-varga-sándor
    akkor valahogy a csoport elején kellene végeznünk,hogy a románokat már az elején elkerüljük, kellemetlen emlékeim vannak ... 😄

• @deporemil

Hát igen, a románok nem lesznek gyengék az biztos. Mi most nyár elején résztvettünk egy felkészülési tornán, 4 csapatos volt, részt vettek a románok, a törökök, a portugálok és mi. Az elődöntőben a románok megverték a portugálokat, mi kikaptunk a törököktől, a bronzmeccsen mi kikaptunk a portugáloktól és a döntőben pedig a románok legyőzték szűk különbségű párbajon a törököket. Ebből következtetve szerintem sem a román, sem a török válogatott nem lesz egyszerűbb.

• Már csak 3 nap és kezdődik a VB! 🙂

A mi csapatunk felállása az olaszok ellen:

GROUP 😄

:flag_it: Italy vs Slovakia :flag_sk:

Away team:

G1 - Austria Lustenau - Sir Varga Sándor(C)
    G3 - WSG Wattens - Bálint Cs.
    G5 - Wacker Innsbruck - kristofóró777
    G7 - SV Ried - jnemco
    G9 - Floridsdortfer AC - HungaryUltras69

Megpróbáljuk megnehezíteni az olaszok dolgát, vagy esetleg elkapni őket, remélhetőleg ezzen a párbajon tudunk nektek segíteni. Nagyon szorítunk nektek is Szaúd-Arábia ellen, hajrá fiúk! 🙂 🙂 :flag_hu:

• Hungarian Moderator

:flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu: :flag_hu:
    A magyar válogatott kerete

0_1504025796399_Home.jpg

• @chypy20

Hajrá Fiúk, nagyon ütős csapat és nagyon szurkolok a 2 TRB-snek is. 🙂

• Hajrá fiúk!Egy kalappal!

• Igen,mindent bele,így ismeretlenül is szorítok nektek !Mindkét csapatnak..😀 és Sanyi,ne felejts el tudósítani ! köcc

• @star-wars-67

Feltétlenül 🙂 😄