Magyar Egyéni Bajnokság 2016

• Community Manager

Javában zajlik a 2016-os Magyar Egyéni Bajnokság, már a középdöntőnél tartunk. A régi téma nemsokára használhatatlan lesz, ezért itt folytatjuk a beszélgetést a versenyről, aki semmiről sem szeretne lemaradni, az akár fel is iratkozhat. :wink:

• Pár napja az óraállítás miatt, a mai napon az új fórum megjelenése miatt szinte ismét csak áll a szerverünk szimulációja!
    Heuréka!

• Hungarian Moderator

@Joe_fater
    Közben le is ment.

• Community Manager

Hányadikán lesz az utolsó forduló?

• @scottibrahim
    kapimi csoportnak, november 17-én.

• Community Manager

Akkor november 19-én kezdődik a döntő, addig talán megtalálom a moderátort is. :grin:

• Melyik ligában lesz a döntő?

• Community Manager

Nosztalgia A, túl sok választásunk nincs.

• A kapimre csoportban az utolsó forduló előtt eldőlt a továbbjutó hat menedzser kiléte, függetlenül a hátralévő forduló eredményeitől:

TusA18 ~ Catenacci ~ chypy20 ~ Gipsz Béla ~ Joe_fater ~ Landin Nøddesbo

Gratulálok a továbbjutáshoz.

• Community Manager

Ma este lesz tehát az utolsó forduló, én is gratulálok azoknak, akik már az utolsó eredményétől függetlenül továbbjutottak, a többieknek pedig (ahol még van tét) sok szerencsét. :clap_tone1:

Ahogy azt már pár napja leírtam, tizenkilencedikén indul a döntő. A moderátor már megvan, gyakorlatilag minden készen áll, remélhetőleg nem lesz ezzel gond. Sokáig törtem a fejem a kupán és bevallom, nem látom sok értelmét... Szerintem egyszerűbb, ha idén nem lenne kupa, gyorsabban végzünk. Mit gondoltok?

• Személy szerint köszönöm a gratulációt.
    A kupával kapcsolatban:
    Ahogy már korábbi hozzá szólásomban említettem jó magam sem tartom célszerűnek, hogy legyen kupa. Egyszerűbb és valóban gyorsabb lenne a sorozat.

• @Joe_fater

A kapimre csoportban az utolsó forduló előtt eldőlt a továbbjutó hat menedzser kiléte, függetlenül a hátralévő forduló eredményeitől:
    TusA18 ~ Catenacci ~ chypy20 ~ Gipsz Béla ~ Joe_fater ~ Landin Nøddesbo
    Gratulálok a továbbjutáshoz.

@scottibrahim

én is gratulálok azoknak, akik már az utolsó eredményétől függetlenül továbbjutottak,

Részemről én is köszönöm és gratulálok a többieknek is!

• Hungarian Moderator

@scottibrahim
    hanyagolható a kupa.

• Community Manager

Kialakult a döntő mezőnye: TusA18, Catenacci0, chypy20, Gipsz Béla, Joe_fater, Landin Nøddesbo, Gamsza, Joe Reeves, Hubinho33, Conte78, Tibi27 és biro-attila10.
    Gratulálok még egyszer minden továbbjutónak a többieknek pedig köszönöm a részvételt.

A döntő holnap este negyed nyolc és fél nyolc között indul majd, Joe Reeves fogja elindítani. A nosztalgia liga A-verzióját használjuk és nem lesz kupa. A szabályok semmit sem változnak: a barátságos mérkőzések tiltva vannak, az ilyen meccsek után három pont büntetést kap a kihívó, vagyis a hazai pályán játszó csapat. Stadiont fejleszteni lehet, de a felgyorsítás nem lesz lehetséges. Az edzőtábor és a zárt ajtós edzés már alapból ki lesz kapcsolva, emiatt nem kell aggódni.

Sok szerencsét minden döntősnek! :fingers_crossed:

• @scottibrahim

Oké!
    Sok szerencsét mindenkinek!:slight_smile:

• Hungarian Moderator

Én is gratulálok minden továbbjutónak és sok szerencsét kívánok a döntőben...!

• Community Manager

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e címvédés... az esély megvan rá, de ez lenne az első.

• Örülök, hogy első részvételemen sikerült döntőbe kerülnöm! Sok sikeres mérkőzést kívánok a végjáték résztvevőinek! Igyekszem pontosan indítani a ligát és mihamarabb kiküldeni a meghívókat! Remélem mindenkinek van holnap estére szabad fiókja! Bármi gond adódna a ligához csatlakozással, írjatok, hogy senki ne szenvedjen hátrányt! Biztos vagyok benne, hogy hatalmas taktikai csata lesz mégha kicsit másképp is kell a MEB-et játszani mint a többi ligát vagy párbajt. Amit igazán izgalmassá teszi, hogy szinte mind a 12-en máshogy játszuk ezt a játékot, mégis eredményesen. Mindenkit sportszerűségre bíztatok, hiszen csak akkor valódi öröm a győzelem ha tiszta a lelkiismeret.

• Gratula a dontosoknek, tovabbi jo jatekot!

• Gratulálok én is minden döntőbe jutottnak,és további sok sikert a döntőben.:wink:

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.