Magyar Egyéni Bajnokság 2016

• [img]http://kepkezelo.com/images/vn7d299ansyh4oo38zp2_thumb.jpg[/img]
    Mióta ez a liga zajlik szinte minden belépésemkor látható számomra a fenti képen lévő jelenség.
    Tegnapelőtt kétszer, tegnap este és ma már kétszer (képen időpontokkal illusztrálva).
    Az előző két liga folyamán egyetlen egyszer sem találkoztam ezzel a jelenséggel.
    Kérdezném talán nincsenek rendesen lezárva az adott lehetőségek?

• Miként kell fényképet feltölteni?
    Szeretném fényképpel is illusztrálni az előző hozzászólásomat.

• A gépedről is feltöltheted! 0_1480256436168_Screenshot_2.png 0_1480256469373_Screenshot_3.png

• Köszönöm az infót!
    Akkor íme az ominózus fotó, melyet nem igazán értek (mostani belépésemkor is tapasztaltam):

0_1480258179393_Érdekes.jpg

Amint említettem ezt a korábbi ligákban egyetlen egyszer sem tapasztaltam.

• @Joe_fater
    Itt alapból nincs játékosmegfigyelő, a másik két lehetőség meg le van tiltva.

• [quote]Itt alapból nincs játékosmegfigyelő, a másik két lehetőség meg le van tiltva.[/quote]

Hidd el, hogy mindezeket én is így tudtam, azért tettem szóvá mert úgy gondolom, hogy rendszer hibáról lehet szó amit javítani kellene. Valami nem működik jól a rendszerben.
    Ahogy említettem a korábbiakban lejátszott két ligában EGYÁLTALÁN NEM TALÁLKOZTAM ilyen jelenséggel.

• @Joe_fater
    Nálam nem volt ilyen gond.
    Új verzió jött 2-3 napja. Nekem mobilon az asztali mód nem jelent meg, de tegnap már megjavult. Gondolom javítgatják folyamatosan.

• Elképzelhető amit mondtál, és valószínű ennek a javítgatásoknak köszönhető.

És ezt a "hibát" hozta az új verzió vagy netán valami újat és jót?

• Nem igazán tapasztaltam ezen a jelenségen kívül semmi módosítást.
    Nagyon-nagyon ritkán használom a játékot mobilon így arról nem tudok véleményt mondani.
    Az asztali módról, inkább többnyire gyenge véleményem van és kevésbé erős, jó.

• Hungarian Moderator

@Joe_fater said in Magyar Egyéni Bajnokság 2016:

[quote]Itt alapból nincs játékosmegfigyelő, a másik két lehetőség meg le van tiltva.[/quote]

Hidd el, hogy mindezeket én is így tudtam, azért tettem szóvá mert úgy gondolom, hogy rendszer hibáról lehet szó amit javítani kellene. Valami nem működik jól a rendszerben.
    Ahogy említettem a korábbiakban lejátszott két ligában EGYÁLTALÁN NEM TALÁLKOZTAM ilyen jelenséggel.

Kérlek fejtsd ki bővebben milyen rendszerhibára gondolsz. Ez így kevés, hibák mindég is voltak és lesznek is.
    Köszi.

• @chypy20

Kérlek fejtsd ki bővebben milyen rendszerhibára gondolsz. Ez így kevés, hibák mindég is voltak és lesznek is.
    Köszi.

Ha tudnám, hogy milyen hiba lehetne akkor nem jeleztem volna, így nem tudom bővebben kifejteni. Kevés vagy sok ennyit tudok mondani.
    Sajnos tényként jegyezném meg, hogy még mindig jelentkezik nálam bejelentkezés után a "jelenség". Lassan már megszokom, és ennyi.
    Tény az is, hogy hibák voltak és lesznek, ezért is jeleztem felétek.

Csak most is ismétlem önmagam:

• ui:
    Igazából szerintem erre csak fejlesztők tudnának válaszolni, hogy mi az oka ennek illetve miből adódhat e jelenség.

• Community Manager

Mit kell nézni a képen? Igen, nehéz felfogású vagyok, legalábbis az ilyen esetekben.

A jelek szerint valóban volt frissítés a héten, ez okozta azokat a hibákat, amit például @Catenacci0 is jelzett. A lényeg annyi, hogy a bejelentkezés után a játék ezentúl üresbe teszi a fiókot, ha alaposan megnézitek, nem tölti be a menüsort, a főfiók nevét és a klubegyenleget, mint régen. A másik változás pedig az, hogy nem dob vissza a csapatválasztó oldalra még akkor sem, ha hosszú ideig nem nyúlsz az oldalhoz.

• ......"Joe_fater körülbelül egy órája
    @chypy20
    Köszi.
    Ha tudnám, hogy milyen hiba lehetne akkor nem jeleztem volna, így nem tudom bővebben kifejteni. Kevés vagy sok ennyit tudok mondani.
    Sajnos tényként jegyezném meg, hogy még mindig jelentkezik nálam bejelentkezés után a "jelenség". Lassan már megszokom, és ennyi.
    Tény az is, hogy hibák voltak és lesznek, ezért is jeleztem felétek.
    Csak most is ismétlem önmagam:
    Ahogy említettem a korábbiakban lejátszott két ligában EGYÁLTALÁN NEM TALÁLKOZTAM ilyen jelenséggel.".......
    ...."scottibrahim
    Mit kell nézni a képen? Igen, nehéz felfogású vagyok, legalábbis az ilyen esetekben.
    A jelek szerint valóban volt frissítés a héten, ez okozta azokat a hibákat, amit például @Catenacci0 is jelzett. A lényeg annyi, hogy a bejelentkezés után a játék ezentúl üresbe teszi a fiókot, ha alaposan megnézitek, nem tölti be a menüsort, a főfiók nevét és a klubegyenleget, mint régen. A másik változás pedig az, hogy nem dob vissza a csapatválasztó oldalra még akkor sem, ha hosszú ideig nem nyúlsz az oldalhoz."......

scott!
    A hozzászólásoddal választ adtál a felvetett képen (6 órával ezelőtt jeleztem) látható jelenségemre. Úgy tűnik akkor ennek a frissítésnek a következménye mindazon jelenség amit tapasztaltam.
    Én a magam részéről nem igazán tudom megfelelőnek ítélni ezt a frissítést.
    Jobb volt a korábbi belépés utáni állapot és az is jobb volt, hogy ha hosszú ideig nem nyúltam az oldalhoz nem változott semmi.
    Szerintem ez az állapot hosszabb időt igényel ahhoz, hogy újra a játék oldalra kerülj!

chypy20:
    Itt a válasz az általam felvetett jelenségre.
    Ha régi fórumon lennénk, akkor azt mondanám, hogy a topic zárható.

• Sziasztok!

Valaki el tudná magyarázni mi alapján mennek itt i a szimulációk? Ha minden este 22 00- és 23 00 körül ment. Erre ma lemegy 3 órával korábban, pont mikor dolgom volt, és most érek haza. 10 perccel fél órával korábban vagy később oké, de ez?? Fizetsz elvileg, hogy vehess Coint-ot, tehát ha úgy nézem, fizetek egy szolgáltatásért, alap lenne szerintem hogy ilyen durva hibák ne legyenek. Arról nem is beszélek hogy olyan statisztikák vannak, hogy az ember haja égnek áll, régen ennyi furcsaság nem volt. Kicsit az az érzésem minden újítással romlik a játék, nem javul. Pedig gondolom nem ez lenne a cél.

• Szivembol szoltal baratom! Vicc kategoria. Itt nem allitottam, s a parbaj ligamban beallitottam a 451-et, kihivtam a tarsaimat, majd lement a szimu 442A-val, es nem csak nalam tortent meg, kell is a sok fejlesztes, ha egy ligaszimulaciot nem tudnak normalisan kivitelezni. Szegyen!

• A mai szimulációt nem kommentálnám, félek nagyon megsértenék valakit!

Egy olyan embert állítanak ki egyből sárga lap előzmény nélkül, aki a pályafutása során még a légynek sem ártott ilyen indoklással. Kiállítása előtt két gólt lő és talán ezzel a mezőny legjobbja lehetett volna valamint a liga leendő gólkirályi címe is veszélyeztetve lett így.
    Eddigi játékom során éltem át kiállítást, de ilyen dühítőt még nem!

Mindezek után NO COMMENT!

• Hungarian Moderator

@Joe_fater "Mindezek után NO COMMENT!"
    0_1481661527855_ScreenShot_20161213213652.png

• Szeretnék elsőként gratulálni Szabi barátomnak az idei MEB címért, aki játszott már vele együtt, az tudja hogy szívvel-lélekkel játszik, rengeteg energiát és időt fordít rá, jó helyre került a cím! 🙂 Gratulálok!!
    És az külön öröm, hogy idén is HF-es viszi haza a címet. 🙂

Locked