• Turkish Users

    OYUNCU ALIŞLARINDA SAÇMALIK VAR 1 HAFTADIR OYUNCULARIM SATILMIYOR AYNI LİGDE BAŞKA TAKIM GÜNDE 4 OYUNCU SATIYO ÜSTELİK TAVAN FİYATINA BOŞUNA OYNAMIYALIM BU OYUNU O ZAMAN ...

  • Turkish Users

    Enteresan bir şekilde benim de dikkatimi çekti bu durum. Ancak olay biraz şansa bırakılmış gibi. 3 tane kulüp sayfam var; bursaspor, eskişehirspor ve beşiktaş ile oynuyorum bu ara. Bir tek Beşiktaş'ı ciddi şekilde oynuyorum, diğerleri zevkine. Mesela eskişehirspor ve bursa'da tavan fiyattan koyduğum oyuncular 24 saat geçmeden satılıyor. beşiktaş'ta ise durum farklı 94 lük 18 yaşındaki forvetim tavan fiyattan değil de değerinin 1.5 katına koyduğum halde uzun süre satılmıyor, sürünüyor. Bence insanlar büyük paralar harcamıyorlar kolay kolay. Eğer alım satımdan para kazanacaksanız daha düşük seviyedeki futbolcuları alıp satarak kar etmeye çalışın. Benim kişisel çıkarımlarım sonucunda verebileceğim öneri bu.

  • Community Manager

    Merhaba @red-star
    Oyuncu satışı tamamen şans ve oyun simulasyonundan ibarettir. Şansınızı arttırmak için listede her simulasyonda 4 oyuncu tutun ve oyuncu fiyatını 2,5 katına çekmemeye çalışın .