Pomoc

• Witam, mam parę pytań dotyczących gry

1. Przykładowo w 1 sezonie rozbuduję stadion o 1 poziom. Czy gdy ponownie wybiorę ten sam klub, to w 2 sezonie zaczynam wszystko od 0 czy rozbudowa dokonana w 1 sezonie, jest zachowana w 2
    2. Gram zespołem z ligi włoskiej i chciałbym kupić/złożyć ofertę za jakiegoś konkretnego grajka z innej ligi np Romelu Lukaku. Czy da się tak zrobić czy muszę liczyć, że będzie wystawiony na listę transferową ?
    3. Na jakiej zasadzie działa skaut ? Po wysłaniu go, przedstawia mi w ofercie bodaj 3 graczy pasujących do wybranych prze mnie kryteriów. I tylko ich mogę kupić ? Dla przykładowego wspomnianego wyżej Lukaku- wysyłam skauta go w świat po napastnika z overallem +90, w przedziale wiekowym Lukaku. Tylko w przypadku wyszukania przez skauta Romelu, mógłbym go kupić ?
    4. Czy poza listą transferową i wynikami skauta jest możliwość pozyskania zawodnika z innej ligi, niz ta w której gram czy jestem skazany tylko na własną ligę, listę i skauta ?
    5. Jest lista transferowa i widzę na niej gracza z overallem +100. Jak to jest możliwe do osiągnięcia ? Przecież klubem gra się 1 sezon i koniec, nawet gdyby gracz cały sezon non stop grał a jak nie gra to trenuje, to ciężko podnieść mu overall o ponad 10 punktów zakładając że już na starcie ma 90
    6. W zakładce Społeczność ->Aktywne ligi sądo wyboru jakieś serwery, przykładowo "Arjen" wybieram losową ligę i chciałbym do niej dołączyć - jest to możliwe ? Jakie warunki trzeba spełnić ?
  • Polish Moderator

1. Wszystko zaczynasz od 0, rozbudowę stadionu również.
    2. Graczy z innej ligi możesz kupić z listy transferowej lub korzystając ze skauta(złożyć oferty za konkretnego piłkarza z innej ligi się nie da)
    3. Skaut przedstawia Ci 3 piłkarzy wg podanych kryteriów i z tych 3 zawodników wybierasz kogo kupić. Jeśli w przedstawionym raporcie przez skauta nie będzie przykładowego Lukaku to aby go kupić musisz wysłać skauta ponownie.
    4. Tylko własna liga, lista transferowa i skaut
    5. Wielu zawodników(szczególnie młodych) trenuje się bardzo szybko, można ustawić treningi tak by zawodnik miał kilka treningów w ciągu dnia i rozegrał mecz ligowy, dodatkowo zawodnicy podnoszą swoje umiejętności podczas meczy towarzyskich
    6. W zakładce Społeczność ->Aktywne ligi możesz znaleźć ligę która Cię interesuje. Każda liga ma swój numer za pomocą którego możesz ją wyszukać i dołączyć na wolnym slocie.
  • Polish Moderator

@tomek-k Co do 5 to dla np. takiego zawodnika 18-23 lat to możesz spokojnie podnieść ovr dwoma treningami +1 jeśli masz dobrze rozbudowaną bazę treningową, ale nawet bez tego dobrze się trenują.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.