Campionatul Mondial OSM 2018

• Romanian Moderator

Hei sefii, Campionatul Mondial OSM se întoarce cu ediția din 2018!

Ce este Campionatul Mondial OSM?

Campionatul Mondial OSM este un eveniment oficial organizat de personalul OSM pentru managerii remarcabili din acest joc, pe baza numărului total de puncte de manager pe care le-au câștigat într-o anumită perioadă. Nu se va permite nimănui sau managerilor cu interdicții de forum să se alăture competiției și să se joace în ea, indiferent dacă au fost găsiți vinovați în timpul perioadei de calificare, după aceasta sau în timpul campionatului mondial.

Ediția 2018 a OSM WC va fi redată în același format cu ediția din 2017:

192 manageri (inclusiv câștigătorii ultimelor 3 ediții care nu vor avea nevoie să se califice pentru aceasta) 3 runde:
    - Runda 1: 16 ligi de 12 manageri fiecare »Top 3 manageri din fiecare ligă trec in Runda 2
    -Runda 2: 4 ligi de 12 manageri fiecare» Top 3 manageri din fiecare ligă trec in Runda 3
    -Runda 3: 1 liga a 12 manageri »Câștigătorul este campion mondial OSM 2018.

Ligile speciale pentru fiecare rundă (Nu există compensații BC, Nu sunt permise cantonamentele, .Meciurile amicale sunt permise si fiecare hotaraste cate joaca pe runda)

FOARTE IMPORTANT: Numarul de manager calificati in Runda 1 (192 ) poate fi redus!

Ce trebuie să faceti pentru a obține un loc la Campionatul Mondial?

Vor fi luate în considerare doar ligile cu cel puțin 14 meciuri jucate pe aceasta. Perioada de calificare va fi cuprinsă între 1 decembrie și 31 mai, însă vor fi luate în considerare numai ligile care se termină începând cu data de 14 decembrie. Vom face controale aleatorii managerilor care sunt pe TOP 500 în această perioadă, deci dacă te gândești să faci o scurtă tăiere pentru a te califica, gândește-te de două ori. Managerii care au fost pedepsiți între 01/2017 și ziua în care începe WC-ul nu pot lua parte!

Data începerii: nu a fost încă definită, dar ar trebui să fie la începutul lunii iulie 2018!

Un exemplu despre modul în care trebuie să știți punctele dvs:

Markez17 (Slot 1)

22/12/2017 - Puncte manager echipă A - 2000
    20/01/2018 - Puncte manager echipă B - 3200
    20/02/2018 - Puncte manager echipă C - 2500

Total între 14/12/2017 și 31/05/2018: 7700 puncte de manager!

Multa bafta la adunat puncte de manager !!!

• Romanian Moderator

Cred ca voi face prima oara peste 10 mii de puncte in liga actuala si o termin pe 9 dec. :(

• Romanian Moderator

@raul_alessio naspa rau...eu pe 16 dar nu cred ca o sa reusesc mai mult de 3 mii ca am inceput slab

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.