Modificari la motorul de simulare?

• Salutare,

As vrea sa stiu daca au fost facute ceva modificari la modul in care sunt simulate meciurile relativ recent (~2 luni). Am ajuns in pragul in care imi vine sa renunt la joc...mai jos este doar ultima "intamplare" dintr-o serie de evenimente care au inceput sa fie extrem de dese in ultimele 2 luni...si pot intelege ca se mai pot intampla accidente, dar la o asemenea diferenta de valoare de peste 10 ori...raport atat de apropiat ca ocazii?

2_1512080069620_snip3osm.JPG 1_1512080069620_snip2osm.JPG 0_1512080069619_snip1.JPG

• Romanian Moderator

@cristi Salut! In ultimele 2 luni nu cred ca au fost facute actualizari. OSM este un joc de strategie si nu ajunge doar sa-ti asezi jucatorii in teren si castigi totul ca pe banda...din cate vad la echipa ta majoritatea jucatorilor sunt obositi sau foarte obositi si atunci nu dau randament.

Poti sa postezi la topicul Cafenea daca ai si alte nelamuriri si acolo o sa gasesti statistici mult mai interesante :smile:

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.