Vereség kiküszöbölése

• 1.Sziasztok az hogy lehet hogy egy fullos csapattal kikapok egy kis csapat ellen? A keretbe csupa nagy értékű játékosok vannak.Ezt hogy lehet kiküszöbölni?

2.Ha nagyobb csapat ellen játszik akkor hogyan lehet megnövelni arra az esélyt hogy nyerjek?

• @daniboy132432

1. ez 1 játék és random szituációk vannak..már többször írtam-egy alkalommal az Anderlechttel 7 győztes meccsel a hátam mögött 1-0ra kikaptam a 7 vesztes meccsel érkező computertől..lövési arány 27-1 ide
    2. jó védekező-kontra taktikával vagy edzőtáborral

1. rossz taktika (ez lehet relatív rossz is, ami azt jelenti, hogy pont az ellenfél taktikája ellen rosszul teljesít a tiéd amivel amúgy hasítasz) / a játékosaid nem elég pihentek / már a meccs elején kapsz pirosat, végig emberhátrányban játszol / szerencse (de azért nem kéne mindenre ezt ráfogni)

2. jó taktikával (valami olyannal ami akadályozza az ellenfeled taktikáját, pl. 4-3-3 A szélsőjátéknak nem fekszik ha az ellenfél 4-4-2A rövid passzot játszik) / védekezéssel

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.