DreamTeam

• 29. forduló
    Bulgárföldi FSC - Videoton
    Honvéd FC - Paks
    Békéscsaba - Ferencvárosi TC
    Diósgyőri VTK - Haladás
    Puskás Akadémia - Debreceni VSC
    Újpest - MTK Budapest

• Hungarian Moderator

Fú de égés lesz ha megint nem játszunk sokan 😄

• Sziasztok!
    Van egy dolog ami nem hagy nyugodni!
    Én szívesen játszok! De az hogy nálam nincs meg az a kedvezmény ami másnál,azt nem.
    Miről beszélek?
    Tudom 6 órában egyeztünk meg. De az akkor miért van hogy mások egy nap múlva válaszolnak(volt rá példa),és el van fogadva a válaszuk.Én meg aki elég aktív voltam,kések és nincs elfogadva a válaszom!
    Nos ettől sérültem le,és nem a térdem!

• @neymar-fan Ebben nincs igazad. A te válaszodnál emlékszem, hogy később írtál 1-2 órával, de Blackhunter29 (gondolom őrá gondoltál) időben írt. Az más kérdés, hogy most azt írja ki mindkettőtöknél hogy egy nappal később volt, de ez nagyon durva becslés. Ha jól emlékszem te sem késtél egy teljes napot. Nem tudom bizonyítani, de amikor Blackhunter29 hozzászólását elfogadtam, akkor pont 6 óra különbség volt az én hozzászólásom és az övé között. Ha nem bíztok bennem, hogy ez tényleg így van és nem csalok akkor nincs értelme a játéknak.

• @feficsabi said in DreamTeam:

@neymar-fan Ebben nincs igazad. A te válaszodnál emlékszem, hogy később írtál 1-2 órával, de Blackhunter29 (gondolom őrá gondoltál) időben írt. Az más kérdés, hogy most azt írja ki mindkettőtöknél hogy egy nappal később volt, de ez nagyon durva becslés. Ha jól emlékszem te sem késtél egy teljes napot. Nem tudom bizonyítani, de amikor Blackhunter29 hozzászólását elfogadtam, akkor pont 6 óra különbség volt az én hozzászólásom és az övé között. Ha nem bíztok bennem, hogy ez tényleg így van és nem csalok akkor nincs értelme a játéknak.

Szia!
    Nem mondtam hogy nem bízok benned!Mert BÍZOK benned!
    De volt(vagy voltak),amikor valaki nem a 6 óra előtt írt,hanem utána!És nem Blackhunternél volt az eset(ott egyébként ha jól emlékszek 3 óra telt el.Ha ráviszed az egeret a dátumra,kiadja a pontos időt 😉 )Volt egy amikor valaki kérdezte,hogy van e ideje válaszolni,és Simo válaszolt neki,valami olyasmit,hogy ameddig nem rakod ki az új táblát akkor még van ideje!
    Egyszóval van BIZALOM,csak úgy érzem,hogyha valami komoly okom van rá(elismerem ezt te nem tudhatod),és csak később pont 6 óra után tudok írni(ominózus esetnél ha jól emlékszek kb.8 óra volt),és te még nem írtál akkor el kéne fogadni!Gondolom te se véletlen nem vagy fent minden válaszod utáni 6 órában.Volt amikor csak 2-3 nap után válaszoltál.
    Tehát kérlek ne vedd sértésnek,bántásnak,vagy bármi negatívnak,mert nem az,csak le írtam a gondolatomat,hogy mi zavart!
    Én ha a következőkben be teszel,játszok!

• @neymar-fan said in DreamTeam:

Ha ráviszed az egeret a dátumra,kiadja a pontos időt 😉

Ezt nem tudtam, de akkor mostantól fogom használni.
    Nem emlékszem, hogy 8 órát beszéltünk volna meg bármilyen esetben is.

@neymar-fan said in DreamTeam:

Volt egy amikor valaki kérdezte,hogy van e ideje válaszolni,és Simo válaszolt neki,valami olyasmit,hogy ameddig nem rakod ki az új táblát akkor még van ideje!

Ez akkor volt, amikor feketejaguár02 passzolt Kapuszaggatónak? Mert akkor azért volt ideje, mert nem tőlem kapta az animációt, hanem feketejaguár02 passzolt neki. Ilyenkor addig lehet írni, amíg ki nem teszem az animációt, illetve utána még 6 órája van az illetőnek.
    Viszont, ha én adtam az animációt, akkor legkésőbb 6 óra múlva lehet válaszolni.

• @feficsabi

Értem,na azt nem tudtam!
    Akkor elnézésedet kérem! 😞

• @neymar-fan Semmi gond, legalább megtudtam, hogy hogyan lehet megnézni a hozzászólások pontos idejét. 🙂

• Összeállítások:

Bulgárföldi FSC
    alt text

Videoton
    alt text

• 1' Megkezdődik a mérkőzés. A játékvezető Andó-Szabó Sándor.
    4' Majdnem megszerezte a vezetést a Videoton! Stopira felfutását követően Huszti Szabolcs lőtt kapásból, ám a lövése a kapufán csattant.
    13' Lucza.I passzol Williams 4-nek...

• Fefi nem lehetne majd később egy olyan, hogy előre kerülök, Keselop meg hátrébb? O.o csak kérdezem, mert én annó támadó középpályásként kezdtem, aztán védekező középpályás lettem aztán szélső, most meg már itt vagyok mint szélső back.. 😄

• @blackhunter29 Csak az a baj, hogy Varga az előző meccsen lesérült, és nincs másik jobbhátvédünk. Tehát most ha nem baj ezen a meccsen még jobbhátvédet kéne játszanod. Ettől persze azért még felfuthatsz a támadásokkal. A következő meccsre már Varga is felépül, de még nem kockáztatnék vele kapcsolatban.

4' Majdnem megszerezte a vezetést a Videoton! Stopira felfutását követően Huszti Szabolcs lőtt kapásból, ám a lövése a kapufán csattant.
    13' Lucza.I passzol Williams 4-nek, Williams 4 eladja. Fiola indítaná Lazovic-ot, de Kapuszaggató még elcsípheti a passzt.

• Szorosan Lazovic-on maradok,nehogy gyorsan meginduljon a kapu felé,ha megkaparintja a labdát!

• @feficsabi
    Off course, hát most ott állok nem is gondoltam, hogy ezen a meccsen már tegyél előre, csak hogy majd a későbbiekben.
    Ja és köszi! 🙂

• @blackhunter29 Nincs mit! 🙂

13' Lucza.I passzol Williams 4-nek, Williams 4 eladja. Fiola indítja Lazovic-ot, Neymar Fan. vele szemben...

• Sajnos amikor írtad egy 12 órás műszak elején voltam.Mostanra értem haza.
    Ha számít akkor becsúszva szerelek és átívelem a másik oldalra hosszan Blackhunternek!

• Ha számítani fog indítom Keselopot, ha nem akkor holnap ne adjatok nekem labdát mert bukta lesz 😄