Saját liga 2

• Sziasztok! Még egy kérdésem lenne, de ez csak kíváncsiságból. A saját ligámban a moderátor opcióknál van a következő liga beállítása, ott az egyéb opcióknál van sok minden, amit át lehet állítani, ugye. A végén van egy olyan, hogy liga folytatása, x összegű boss coinért, ami most kevesebb, mint amikor elindítottam a ligát. A kérdésem az, hogy ha erre ráklikkelek, akkor folytatódik-e a liga az új beállításokkal az adott fordulótól, de megmaradnak pl. az igazolásaim, vagy az egész szezon újrainul a 0-ról? Köszi a választ előre is.

• @tarfful Az igazolások sosem maradnak meg,ha új ligát kezdessz.Minden új bajnokság az adott alapcsapattal indul és a fejlesztések is 0-ról indulnak.

• Ok, ez tiszta sor, de ott ugye úgy van, hogy a liga folytatása, jelen esetben 96 coinért, az eredetit újonnan 140ért indítottam, ha jól emlékszem. Ezért kérdeztem, hogy nem lehet-e, hogy úgy van, hogy átállítom, amit akarok és úgy folytatódik az adott liga.

• @tarfful Az hogy a bajnokság közben újraindítanád a ligát és újra az 1. fordulótól kezdenéd vagy folytatnád a pl.5. fordulótól? Én ilyenről még nem hallottam,de vannak itt okosabbak is,hátha ők tudják..

• Igen, erre lennék kíváncsi, hogy ilyenkor újraindulna-e vagy folytatódna. Lehet, majd később valamelyik mellékfiókkal kipróbálom. 😀

• Szervusz!
    Nos nem!
    Beállithatod most is az új ligát,illetve,hogy e ligád után egyből újra induljon a következő ligád!
    De az a mostani liga legvégén fog elindulni,vagyis amikor ennek a ligádnak vége van!
    De,és ahogy Star Wars 67 kolléga ( ;) :D ) is mondta ,a mostani igazolásaid nem maradnak meg! Vagyis most lefoglalhatod az új ligát(szerintem ezért is kerül most kevesebbe),de mindent újra kell elkezdened(csapat építés!)!

• Oké, rendben, köszi a válaszokat.

• Hungarian Moderator

@neymar-fan
    így van.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.